Praktický lékař pro dospělé a neurolog
Masarykova 260, Koryčany

S paní doktorkou také nejsem zatím spokojená. Jak již bylo zmíněno, je velice neochotná odesílat k odbornému lékaři! Byla jsem u ní snad 3x v bolestech, než mě konečně odeslala do nemocnice - o odeslání už jsem musela fakt žadonit! Byla jsem z toho už šílená a navíc jsem musela chodit do práce, žádná neschopnost... zjevné otoky kloubů, ani to s ní nehlo ...Bohužel opravdu nejsem spokojená a uvažuji o přehlášení :-( Včasnou léčbou by se mi nemoc neprotáhla na více jak půl roku!

Od paní doktorky jsem velmi záhy odešla, asi po dvou ošetřeních. To první jsem absolvovala v těhotenství-povinná prohlídka. Pro mé dlouhodobé potíže s nespavostí bylo na mě nahlíženo jako na neschopného neurotika, vysloveně mě byl doporučen porod císařským řezem, jelikož bych prý normální porod nezvládla.Druhé ošetření jsem absolvovala v době, kdy už bylo miminko(porodila jsem přirozeně bez komplikací!!!)na světě. Potřebovala jsem pro svého pediatra vědět, na co mám zjevnou alergii v pylové sezóně, kvůli správné hypoalergenní stravě pro miminko.Než mi pí doktorka vystavila doporučení k alergologovi, musela jsem si vyslechnout několikeré odmítnutí, že je to drahé, že jí to pojišťovna neproplatí kvůli nějaké podivné vyhlášce, že má moc práce, že mám zavolat za týden...atd.Takže jsem odešla, paní doktorka se ovšem ještě ozvala při předávání dokumentace novému lékaři-nesmyslné komplikace vymyšlené jen pro to, aby mi znepříjemnila život.

Přečetl jsem si recenze na jmenovanou MUDr. a musím se ztotožnit s hodnocením z ledna 2009 s Jiřím.Doktorka si ještě ke všemu navíc vůbec neumývá ruce,přestože pacientovi osahává holé nohy(nehovoře o představě,že mi kouká do zadku)sedne za stůl a vesele ťuká do počítače.Ihned bere dalšího pacienta a třeba jemu zas kouká do krku.Fůj!!!!Nejlépe je chodit k odborníkům a u této doktorky absolvovat pouze vyšetření na okultní krvácení a pod.Chudáci důchodci,těm toho mnoho nedá,ale hlavně že bere poplatky za registraci.

Copak,pacienti nedala vám pani doktorka neschopenku že ji tak pomlouváte ?

Vzhledem ke kvalitě lékařské péče v Koryčanech jsem byla velmi překvapena laskavým přijetím a vstřícným jednáním. paní doktorka pracuje rychle, ale soustředěně, bez přestávek.

Špatný přístup k pacientům, sestra hrůza