Adresa

Praktický lékař pro dospělé a neurolog
Masarykova 260, Koryčany

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

S paní doktorkou také nejsem zatím spokojená. Jak již bylo zmíněno, je velice neochotná odesílat k odbornému lékaři! Byla jsem u ní snad 3x v bolestech, než mě konečně odeslala do nemocnice - o odeslání už jsem musela fakt žadonit! Byla jsem z toho už šílená a navíc jsem musela chodit do práce, žádná neschopnost... zjevné otoky kloubů, ani to s ní nehlo ...Bohužel opravdu nejsem spokojená a uvažuji o přehlášení :-( Včasnou léčbou by se mi nemoc neprotáhla na více jak půl roku!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřený profil

Od paní doktorky jsem velmi záhy odešla, asi po dvou ošetřeních. To první jsem absolvovala v těhotenství-povinná prohlídka. Pro mé dlouhodobé potíže s nespavostí bylo na mě nahlíženo jako na neschopného neurotika, vysloveně mě byl doporučen porod císařským řezem, jelikož bych prý normální porod nezvládla.Druhé ošetření jsem absolvovala v době, kdy už bylo miminko(porodila jsem přirozeně bez komplikací!!!)na světě. Potřebovala jsem pro svého pediatra vědět, na co mám zjevnou alergii v pylové sezóně, kvůli správné hypoalergenní stravě pro miminko.Než mi pí doktorka vystavila doporučení k alergologovi, musela jsem si vyslechnout několikeré odmítnutí, že je to drahé, že jí to pojišťovna neproplatí kvůli nějaké podivné vyhlášce, že má moc práce, že mám zavolat za týden...atd.Takže jsem odešla, paní doktorka se ovšem ještě ozvala při předávání dokumentace novému lékaři-nesmyslné komplikace vymyšlené jen pro to, aby mi znepříjemnila život.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P

Přečetl jsem si recenze na jmenovanou MUDr. a musím se ztotožnit s hodnocením z ledna 2009 s Jiřím.Doktorka si ještě ke všemu navíc vůbec neumývá ruce,přestože pacientovi osahává holé nohy(nehovoře o představě,že mi kouká do zadku)sedne za stůl a vesele ťuká do počítače.Ihned bere dalšího pacienta a třeba jemu zas kouká do krku.Fůj!!!!Nejlépe je chodit k odborníkům a u této doktorky absolvovat pouze vyšetření na okultní krvácení a pod.Chudáci důchodci,těm toho mnoho nedá,ale hlavně že bere poplatky za registraci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Copak,pacienti nedala vám pani doktorka neschopenku že ji tak pomlouváte ?


D
Ověřený profil

Vzhledem ke kvalitě lékařské péče v Koryčanech jsem byla velmi překvapena laskavým přijetím a vstřícným jednáním. paní doktorka pracuje rychle, ale soustředěně, bez přestávek.


M

Špatný přístup k pacientům, sestra hrůza

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti