Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Jičín Jiný

Profesně je paní dr možná na správném místě, ale vůbec nemá kladný vztah k dětem. Na děti je zlá a chová se neprofesionálně. K malým dětem v žádném případě nedoporučuji.

Nejlepší doktorka, kterou znám. Její přístup k pacientům, důslednost, pečlivost, rozhled atd. by se mnozí doktoři od ní mohly učit. Škoda jen, že takových není víc. Opravdový profesionál na svém místě. Děkujeme paní doktorko.

Jedna z nejlepších lékařek které znám!!! Jak už tu je napsáno - snaží se dopátrat příčiny obtíží a né je jen tlumit....Jana D.

Jako ORL a foniatrička je naprosto výborná. Je rázná, přímá, přemýšlí a snaží se dopátrat příčiny. Snaží se spolupracovat s ostatními doktory a nalézt řešení. Někomu by se mohla zdát hodně rázná, mně tento přístup vyhovuje. Člověk z ní má pocit upřímnosti a snahy. Lékař na svém místě!!! DOPORUČUJI! A osobně jí velmi děkuji.

Všímá si i zdánlivě nesouvisejících příčin a neduhů, aby přišla na kloub té nemoci, s kterou pacient přišel. Případný lékařský zákrok sama vyjedná u nejlepších odborníků. Má zájem léčbu konzultovat pro jistotu na její soukromý mobil v jejím volnu u ní doma. Nesmí se člověk lekat jejího razantního hlasu, dělá pro pacienta co může.

Když jsem měla otok hrtanu, na ambulanci v nemocnici mi říkali, že to je od páteře, vnutila jsem se tedy na polikliniku k p. doktorce - vyšetření, injekce, ještě jsem jí mela volat domů, zda to není horší.