Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Poliklinika Jičín Jiný

Tak špatný přístup jsme dlouho nezažili. Syn (5let) má vývojovou dysfazii, komunikace je horší. S námi komunikuje jinak, rozumí, poslouchá pokyny.S cizími lidmi se stydí,a tolik nespolupracuje. Paní doktorka hned po prvním neuposlechnutí pokynů začala být nepříjemná, začala křičet,obviňovat . Když si syn nemohl vzpomenout,co měl ke snídani, řekla - a dali jste mu vůbec dnes něco k jídlu? Jako bychom ho nechávali o hladu. Měla úplně zbytečně zlé poznámky. Takový člověk by neměl s dětmi vůbec pracovat. Syn se jí spíš bojí, tím víc nechce spolupracovat. Děti potřebují trpělivý a klidný přístup. Ne křik a netrpělivost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

E
Umístění: Poliklinika Jičín Jiný

Paní doktorka není pro malé děti vůbec vhodná! Vše honem honem, že nestíhá a že kluk nespolupracuje, nashle, přijďte příště. Trvala jsem si na došetření syna, stačil jiný přístup a šlo to. Diagnozu jsem si sama musela napsat na papírek, kterou mi p. doktorka diktovala a doma si vyhledat na internetu oč jde. Paní doktorce jsem svůj názor na její přístup hned řekla, ale pro jistotu ještě píši sem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Umístění: Poliklinika Jičín Jiný

Profesně je paní dr možná na správném místě, ale vůbec nemá kladný vztah k dětem. Na děti je zlá a chová se neprofesionálně. K malým dětem v žádném případě nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Nejlepší doktorka, kterou znám. Její přístup k pacientům, důslednost, pečlivost, rozhled atd. by se mnozí doktoři od ní mohly učit. Škoda jen, že takových není víc. Opravdový profesionál na svém místě. Děkujeme paní doktorko.


Jedna z nejlepších lékařek které znám!!! Jak už tu je napsáno - snaží se dopátrat příčiny obtíží a né je jen tlumit....Jana D.


Ověřený profil

Jako ORL a foniatrička je naprosto výborná. Je rázná, přímá, přemýšlí a snaží se dopátrat příčiny. Snaží se spolupracovat s ostatními doktory a nalézt řešení. Někomu by se mohla zdát hodně rázná, mně tento přístup vyhovuje. Člověk z ní má pocit upřímnosti a snahy. Lékař na svém místě!!! DOPORUČUJI! A osobně jí velmi děkuji.


P

Všímá si i zdánlivě nesouvisejících příčin a neduhů, aby přišla na kloub té nemoci, s kterou pacient přišel. Případný lékařský zákrok sama vyjedná u nejlepších odborníků. Má zájem léčbu konzultovat pro jistotu na její soukromý mobil v jejím volnu u ní doma. Nesmí se člověk lekat jejího razantního hlasu, dělá pro pacienta co může.


I

Když jsem měla otok hrtanu, na ambulanci v nemocnici mi říkali, že to je od páteře, vnutila jsem se tedy na polikliniku k p. doktorce - vyšetření, injekce, ještě jsem jí mela volat domů, zda to není horší.


Došlo k chybě, zkuste to znovu