Adresa

Jungmannova 54, Jičín
Poliklinika Jičín (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka, kterou znám. Její přístup k pacientům, důslednost, pečlivost, rozhled atd. by se mnozí doktoři od ní mohly učit. Škoda jen, že takových není víc. Opravdový profesionál na svém místě. Děkujeme paní doktorko.


Jedna z nejlepších lékařek které znám!!! Jak už tu je napsáno - snaží se dopátrat příčiny obtíží a né je jen tlumit....Jana D.


Ověřeny pacient

Jako ORL a foniatrička je naprosto výborná. Je rázná, přímá, přemýšlí a snaží se dopátrat příčiny. Snaží se spolupracovat s ostatními doktory a nalézt řešení. Někomu by se mohla zdát hodně rázná, mně tento přístup vyhovuje. Člověk z ní má pocit upřímnosti a snahy. Lékař na svém místě!!! DOPORUČUJI! A osobně jí velmi děkuji.


P

Všímá si i zdánlivě nesouvisejících příčin a neduhů, aby přišla na kloub té nemoci, s kterou pacient přišel. Případný lékařský zákrok sama vyjedná u nejlepších odborníků. Má zájem léčbu konzultovat pro jistotu na její soukromý mobil v jejím volnu u ní doma. Nesmí se člověk lekat jejího razantního hlasu, dělá pro pacienta co může.


I

Když jsem měla otok hrtanu, na ambulanci v nemocnici mi říkali, že to je od páteře, vnutila jsem se tedy na polikliniku k p. doktorce - vyšetření, injekce, ještě jsem jí mela volat domů, zda to není horší.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti