Miroslava Hnízdová, otorinolaryngolog Jičín

MUDr. Miroslava Hnízdová

Otorinolaryngolog Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Umístění: Poliklinika Jičín Jiný

Profesně je paní dr možná na správném místě, ale vůbec nemá kladný vztah k dětem. Na děti je zlá a chová se neprofesionálně. K malým dětem v žádném případě nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka, kterou znám. Její přístup k pacientům, důslednost, pečlivost, rozhled atd. by se mnozí doktoři od ní mohly učit. Škoda jen, že takových není víc. Opravdový profesionál na svém místě. Děkujeme paní doktorko.


Jedna z nejlepších lékařek které znám!!! Jak už tu je napsáno - snaží se dopátrat příčiny obtíží a né je jen tlumit....Jana D.


Ověřeny pacient

Jako ORL a foniatrička je naprosto výborná. Je rázná, přímá, přemýšlí a snaží se dopátrat příčiny. Snaží se spolupracovat s ostatními doktory a nalézt řešení. Někomu by se mohla zdát hodně rázná, mně tento přístup vyhovuje. Člověk z ní má pocit upřímnosti a snahy. Lékař na svém místě!!! DOPORUČUJI! A osobně jí velmi děkuji.


P

Všímá si i zdánlivě nesouvisejících příčin a neduhů, aby přišla na kloub té nemoci, s kterou pacient přišel. Případný lékařský zákrok sama vyjedná u nejlepších odborníků. Má zájem léčbu konzultovat pro jistotu na její soukromý mobil v jejím volnu u ní doma. Nesmí se člověk lekat jejího razantního hlasu, dělá pro pacienta co může.


I

Když jsem měla otok hrtanu, na ambulanci v nemocnici mi říkali, že to je od páteře, vnutila jsem se tedy na polikliniku k p. doktorce - vyšetření, injekce, ještě jsem jí mela volat domů, zda to není horší.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti