Praktický lékař
Kostelní 1, Miroslav

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

C

K lékaři chodím jen velmi zřídka,proto mi to tak dlouho nevadilo.Většinou jsem tam byl pro očkování, potvrzení na řidičský průkaz,pro zaměstnavatele,nebo povinné vyšetření.O tyto věci se stará jeho sestra Iva Hurajová,pan doktor toto neřeší potřebuje čas na cestování astrálem,nebo podobné rozjímání.Pan doktor je nedochvilný,sotva když přijdete ráno v 7:00 což má napsáno na dveřích, tak jej tam zastihnete.Jeho zájem a snaha pomoci je minimální,jako první chce vysolit poplatek a pak vás stejně přepošle k odborníkovi,je to naprosto zbytečná zastávka na cestě ke kvalifikovanému lékaři.Je však kapacitou v psaní neschopenek,stačí říct na jak dlouho ji člověk potřebuje,příčiny se nějak neřeší.

Dobrý den, dne 27. prosince jsem hrál tenis. Stejně jako jindy, jen s jedním rozdílem. Nešťastně jsem spadl na hlavu a zranil se. Měl jsem ovšem velké štěstí. Poblíž byl doktor Svoboda. On byl ten, který mi poskytl první pomoc, který správně vyhodnotil závažnost mého poranění a přesvědčil přivolanou záchrannou službu, že mě musí odvézt do Brna, kde mají vybavení potřebné k posouzení mého stavu. Doktor Svoboda věděl co dělat a udělal to. Po dobu mého léčení v nemocnici se o můj zdravotní stav zajímal a konzultoval jej s odbornými lékaři v nemocnici. I díky němu můžu dnes napsat svůj názor. To co udělal, udělal proto, že je to velmi dobrý doktor. Děkuji

Velmi dobrý,ochotný,příjemný člověk a velmi dobrý doktor.

Pro mě je to ochotný,příjemný a pozorný lékař.Často ho voláme k 90.ti leté babičce,vždy dojede brzy a poradí,pomůže.Když jsem měla problémy se srdcem,přijel během 5 minut,pečlivě mě vyšetřil,ujistil mě že srdce je v pořádku,ale pro sichr mě poslal na další vyšetření,která jeho názor jen potvrdila.Nejsem ani známá,ani protekční-jsem jen řadová pacientka.A nestydím se podepsat.
Pane Doktore,fandím Vám.

Myslím si, že se rozhodně za každou cenu snaží pomoci, ale je to praktický lékař a ne specialista, takže nemůžete čekat zázraky. Můžu říct, že po tom co jsem viděla je MUDr.Svoboda asi jeden z nejlepších obvodních lékařů.
A pokud se vám to nelíbí, jak už tady bylo řečeno, jdete jinam, když si myslíte,že přeci najdete lepšího :), nadávat dokáže každý, v tom jsme každý přeborník!

velmi příjemný lékař, který umí vyslechnout pacienta a hledat řešení.

Velmi ochotný člověk.

Nevím co proti němu máte? Když se Vám u něho nelíbí, běžte jinam a nevyřvávejte. Možností máte všichni dost. Doktorů je dneska dost. Mě teda zatím vždy pomohl.

Když je tak špatný jděte jinam.Mně při ošklivém nachlazení vyšetřil,předepsal mi léky a po kontrole mě ještě pro sichr poslal na kontrolu RTG a plicní.Vzal mi krev.Co měl ještě udělat?Nepatřím ani ke známým,ani ke smetánce.A když jsem měla problémy se srdcem 5 minut po zavolání byl v naší obci.Pokecet si choďte do obchodu a ne do čekárny lékaře.

Je dobrý jako dr haus