Miroslav Skala, gynekolog Třemošná

MUDr. Miroslav Skala

Uložit

Gynekolog Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lékařský dům, Plzeňská 200, Třemošná
Privátní ženská poradna

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Já navštěvuji pana doktora Skalu již několik let,jako jediný lékař se zaobíral mými častými mykózy a nestřídal léky jako ostatní lékaři ,kam jsem chodila.Nikdy jsem ho náladového jak se tady píše nezažila,vždy byl a je vstřícný a vždy mě vyslechne.Porodila jsem za něj dvě zdravé dcery a bylo vše v naprostém pořádku,vyšetření,léčba,starostlivost.Jedna z dcer ho semnou již také navštěvuje,je jí teprve 15 let,ale kvůli bolestivé menstruaci jsem se rozhodla řešit problém právě s panem doktorem.Její obavy z gynekologa byli po setkání pryč,domluvili se na vhodnou léčbu-antikoncepci a bolesti zmizely.Za sebe doporučuji,jsem z Plzně a za panem doktorem si klidně dojedu,dobrých lékařů je opravdu málo.


S
Ověřeny pacient

Ordinace v Plzni i Tremosne jsou velmi dobre vybavene, sestricka vstricna. Pan MUDr. Skala je velmi naladovy clovek, vse by nejradsi resil HA. Pokud ji nechcete ci nemuzete brat jste minusova jako pacient a odmita hledat jine reseni. Bohuzel se chova dost arogantne a povrchne, z mych znamych postupne od pana Skaly vsechny odchazi z duvodu zanedbanych cyst, nelecene mykozy, nelecena amenorhea apod. V posledni dobe se casto stava, ze sestra pri vysetreni kouka mezi nohy pacientce aniz by zde mela neco na praci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Pana dokrora mohu všem jen doporučit, s takovou péčí a starostlivostí jsem se jěště nesetkala. Díky němu mohu po nepovedené gyn. operaci ve FN v Plzni opět normálně fungovat. Jěště jednou děkuji.


Děkuju doktore, více takových v ČR !!! Jsem rád, že doktor takto reaguje na, jak to říkáte něžně, ukončení těhotenství...Správně!!! každý svéprávný člověk by měl vědět, že pohlavní styk je určen k početí dítěte a prožitek je druhotný. Tudíž, pokud nevím, nešoustám. Zdravím všechny slušné ženy a muže, a ty neslušné, těm jenom přeju, aby přestali žít v mlze... nejsem praktikující křesťan.


K

Také jsem měla problémy s potrácením.Pan doktor mě rozhodně nepomohl.
Spíš mě ještě rozhodil.Posléze jsem měla problémy s otěhotněním,nepravidelné menzes.
Taktéž jsem se nedočkala žádných vyšetření.Bylo mi řečeno,že mám vše způsobeno psychikou.Tak jsem přešla k jinému dr.,který po odběru krve zjistil hormonální
problémy.Po půl roce hormonální léčby se mi podařilo otěhotnět.taktéž dr.Skalu nikomu nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

Nebyla jsem vůbec spokojena s péčí.Pan doktor všechny potíže zlehčuje a vše léčí antikoncepcí.Pokud ji nemůžete nebo nechcete brát máte smůlu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Dokud jsem neměla žádné problémy a chodila jen pravidelně na prohlídky a pro antikoncepci,byl pan doktor příjemnný.Ale ve chvíli ,kdy jsem začala mít potíže
se jeho chování podstatně změnilo.Měla jsem pocit,že jej obtěžuji.


Také jsem byla vždycky objednaná a čekala a čekala a čekala jako p.....c. Potom jsem to jednou nestihla z práce a přišla o 5 minut déle. Shodou okolností byla čekárna prázdná.
Sestra na mně vyběhla až na chodbu,snažila jsem se omluvit,ale ani mně nepustila ke slovu a seřvala mně jako školačku.Pan doktor se přidal.Nevyšetřil mne a ještě mě oba chytře poradili abych chodila na vyšetření dopoledne.Tak jsem odešla jinam a je po problému

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

pan doktor je na můj vkus dost náladový,také ordinační hodiny během prázdnin lx za 14 dnů nejsou zrovna ideální.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Mám bohuzel naprosto opačné zkušenosti než Lenka.Teda kromě dlouhého čekání.Pan doktor byl celkem fajn dokud jsem neměla žádné problémy.Když jsem začala mít na začátku 6.měsíce těhotenství
potíže ,pan doktor se ani neobtěžoval mne vyšetřit.Naštěstí mě spolužačka,která je PA
domluvila všetření ve FN.Přišla jsem na poslední chvíli.Měla jsem zánět a počínající kontrakce.Naštěstí se po nasazení ATB a infuzí na zklidnění dělohy stav upravil a dneska mám
zdravého chlapečka.Podle lékářů ve FN mne ale od potratu dělily jen hodiny.
Doporučovali mně abych podala na pana doktora stížnost.to jsem neudělala,ale víckrát už bych k němu na vyšetření nešla .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti