Miroslav Kuťák, zubař Lanškroun

Miroslav Kuťák

Zubař Více

6 názorů

Uložit


Adresa

Čechova 43, Lanškroun
LABIA - biochem.-hematol. laboratoř

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
6 názorů

11111111


Není to stomatologická laboratoř, ale biochemická. Těžko jako pacient můžu hodnotit práci v laboratoři, ale vždycky se snažili bez problémů vyjít vstříc s předáním výsledku. Zdá se mi že mají lepší přístup než někde ve velký laboratoři nebo odděleních, kde to je hodně neosobní a povrchní a čeká se tam tejden. Tady už se známe a navíc vím, že mají zájem na kvalitním výsledku a mnohdy i poradí. Já jsem zatím spokojený a jsem rád, že nemusím do laboratoře jezdit někam do jiného města a můžu ji mít tady v Lanškrouně.


jsem spokojená...


M
Ověřeny pacient

Jsem s touto laboratoří spokojená,chodím tam často na odběry a ještě se mi nestalo,že by byli neochotný.


M

Samotný zákrok sestřiček je většinou bezproblémový, dalo by se říci příjemný. Ovšem to čekání před je zážitek. Fronta lidí poslušně čekajících a dveře se stále neotvírající a na zaklepání nereagující, i když jsou zevniř slyšet pracovnice, které se ani v nejmenším nebaví o "práci". Sestřičkám by opravdu neškodilo zlepšit přístup k lidem a sem tam se usmát. Trocha ochoty by je snad nezabila a nemusely by nám pacientům dávat najevo jak moc je to obtěžuje. Pan Kuťák je fain chlap a myslím, že by mohl svým zaměstnankyním trochu domluvit, vždyť přeci jenom pracují ve "zdravotnictí"!


D

Mám dobré zkušenosti s touto laboratoří, příjemný personál, výsledky jsou vždy včas. Sestřičky jsou šikovné, ale někdy by jim neškodil větší úsměv.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti