LABIA - biochem.-hematol. laboratoř
Čechova 43, Lanškroun

11111111

Není to stomatologická laboratoř, ale biochemická. Těžko jako pacient můžu hodnotit práci v laboratoři, ale vždycky se snažili bez problémů vyjít vstříc s předáním výsledku. Zdá se mi že mají lepší přístup než někde ve velký laboratoři nebo odděleních, kde to je hodně neosobní a povrchní a čeká se tam tejden. Tady už se známe a navíc vím, že mají zájem na kvalitním výsledku a mnohdy i poradí. Já jsem zatím spokojený a jsem rád, že nemusím do laboratoře jezdit někam do jiného města a můžu ji mít tady v Lanškrouně.

jsem spokojená...

Jsem s touto laboratoří spokojená,chodím tam často na odběry a ještě se mi nestalo,že by byli neochotný.

Samotný zákrok sestřiček je většinou bezproblémový, dalo by se říci příjemný. Ovšem to čekání před je zážitek. Fronta lidí poslušně čekajících a dveře se stále neotvírající a na zaklepání nereagující, i když jsou zevniř slyšet pracovnice, které se ani v nejmenším nebaví o "práci". Sestřičkám by opravdu neškodilo zlepšit přístup k lidem a sem tam se usmát. Trocha ochoty by je snad nezabila a nemusely by nám pacientům dávat najevo jak moc je to obtěžuje. Pan Kuťák je fain chlap a myslím, že by mohl svým zaměstnankyním trochu domluvit, vždyť přeci jenom pracují ve "zdravotnictí"!

Mám dobré zkušenosti s touto laboratoří, příjemný personál, výsledky jsou vždy včas. Sestřičky jsou šikovné, ale někdy by jim neškodil větší úsměv.