Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Nemocnice Kyjov Jiný

Jsem nadšená ,vynikajícím přístupem.
Jestli od lékařů ,tak od personálu .Klobouk dolů ,před všemi ,jsou špičkový a velmi lidský přístup.
Čistota na jedničku.

Umístění: Nemocnice Kyjov Jiný

Každé setkání v životě s člověkem formátu pana primáře je velmi posilující .....
To , že dnes můžu psát o své zkušenosti je dílem pouze pana primáře Krhovského, kterého si nesmírně vážím. Každé setkání proběhlo a probíhá v ovzduší naprosté důvěry v jeho profesionální a lidské vlastnosti. Můj příběh je složitý, ale díky jeho osobě vlastně jednoduchý.
"v jeho rukou jsem se ocitl v situaci, ve které si každý pacient položí hlavně otázku související s časem" . Dnes po dvou letech je můj příběh stále pokračující ( zázrak , nebo ....? ) za což jsme já, moje rodina a také vnučka ,kterou si můžu užívat nesmírně vděční.
Profesionální přístup, lidský přístup, stanovení dlouhodobého schématu průběhu léčení . Vše dodržuji s absolutní důvěrou.
To, že dnes vůbec píšu tyto řádky jsou výsledkem všeho toho výše uvedeného.
Tímto způsobem také chci poděkovat panu Prim. Krhovskému za každý nový den . A těch už bylo přes prognozy s ohledem na stav, ve kterém jsem se dostal do jeho rukou.
Nebudu psát o zkušenostech s jeho lidským přístupem k lidem .
Oddělení urologie v Nemocnici v Kyjově funguje neuvěřitetným způsobem, který je odvislý od kreditu pana primáře a snahy všech na tomto oddělení dělat vše v duchu profesionality stanovené panem primářem.
Možná je můj příběh psaný úryvkovitým způsobem, ale nejde takto nikdy dostatečně vyjádřit moje osobní pocity a poděkování tomuto ČLOVĚKU.

Ještě jednou velké poděkování.

Pan primář je milý a skvělý doktor,provádí odbornou práci s velmi dobrým úspěchem.Můžu jen doporučit.

S lékařem jsem přišla do kontaktu poprvé a doufám, že naposledy.
Jsem hospitalizovaná na porodním 34tt těhotenství s problémem s ledvinami. Vezli mě na urologii, kde jsem narazali na pana Krhovského. Ze začátku byl fajn, dělal mi utz a poté doporučil stenty (dreny do ledvin).. No moc se mi do toho nechtělo, ale řekla jsem mu, že on je lékař a ví co dělá. Dali mi tedy papíry na podepsání zákroku. A pan doktor povídá - pacientku jsem poučil.. což pravda nebyla.. na to tedy slušně povídám - můžu si prosím ten formuář první přečíst? A pan lékař na mě začal křičet, že na tohle rozhodně nemá čas, že tam všechny zdržuju a ať si to jdu teda číst ven, esi chci.. úplně mě dostal.. venku jsem se sesypala, rozbrečela se a z papíru neměla nic, protože jsem nebyla ve stavu ho vnímat. Tedy jsem souhlasila - doteď nevím a netuším s čím.
Pokračovali semnou na sál, kde se zákrok provádí. Bohužel jako těhotná jsem nemohla být uvedena do spánku.. ale slyšela jsem, že je možná lokání anestezie?! nicméně mi nic takového nabídnutého nebylo.. přišel znovu pan primař a já ho poprosila, zda by mi první nezavedl stent do ledviny, která je akutní a bolí, kdybych náhodou jim pak chtěla z tama utéct.. abych si mohla druhou rozmyslet podle bolestivosti zákroku.. Bolest byla šílená, tedy jsem po zákroku poprosila, že druhou nechci. lékař mě jakoby neslyšel, začal na mě křičet, že jsem sobecká a myslím jen a jen na sebe, kdo to bude platit, já asi ne, že?! a sestře povídá - podejte mi ten druhý a chtěl ho zavádět!! znovu jsem se musela ozvat a asi ještě 2x zdůraznit, že ten zákrok znovu podstupovat nechci!!!! Druhá byla totiž pouze preventivní..
Pan lékař po mě něco hodil na břicho a odešel, pak za mnou doběhl když jsem čekala na papíry a křičel na mě dál, kde jsem si co vyčetla (ono toho prostoru bylo asi opravdu hodně po cestě z ambulance na zákrokový sál...) a že to stojí 3tis a´t si to uvědomím, že jestli se odmítám léčit, tak za nima nemám chodit a otravovat je..
Byla jsem NAPROSTO V ŠOKU z přístupu!!!

Velice milý přístup,péče špičková.

Velmi dobrý odborních, vnímavý a s lidským přístupem k pacientům. Profesionál.

Skvělý primář s výborným přístupem k lidem. Troufnu si říct,že je nejlepším primářem v kyjovské nemocnici, s takovým zájmem o svoje pacienty jsem se ještě nesetkala.

Tohoto pana doktora- primáře si velmi vážím,jak po odborné stránce, tak i po lidské, je prostě nejlepší.

S panem doktorem mám zkušenosti coby učitelem ve škole a na praxi.Měl vždy smysl pro humor a hodně nás naučil!Na praxi měl vždy lidský přístup k pacientům.Je to odborník na slovo vzatý.Na jeho hodiny budu dlouho vzpomínat

Tohoto pana doktora jsem před lety navštívila s dcerou na pohotovosti a po měsíci když jsme jej potkali tak se hned se zájmem ptal jak jsme tehdy dopadly a choval se velice příjemně.