Benedor s.r.o., intení a kardiologie
Sokolská 11/451, Ostrava

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Asi jsem měla smůlu, že byl konec směny pana doktora...Jestli se dostal tam kde je, to znamená, je zřejmě odborník. To nezpochybňuji. Ale já bohužel měla smůlu na jeho náladu. Jelikož mi poslední dobou nezbývá nic jiného než běhat po doktorech, můžu posuzovat přístupy jednotlivých lékařů. Bohužel pan doktor byl nepříjemný, dával těžce najevo, že překážím. Dlouho jsem se necítila na vyšetření tak mizerně. Naštěstí to bylo za poslední dobu jediné nepříjemné vyšetření. Třeba měl jen špatnou náladu, špatnou noc...Raději ale půjdu jinam. Naštěstí máme všichni tuhle volbu...

Co se týče ochoty a po odborné stránce, tak v pořádku, co ale není v pořádku, jsou dlouhé objednací doby (2 měsíce) a dále vždy půldenní čekání, i když je člověk domluvený na určitou hodinu. Chtělo by to asi lepší organizaci.

Jeden z nejhorších zážitků v životě. Čas objednání vyšetření - až za 6 týdnů. Čas vyšetření - 14,00. Po dvou strávených hodinách v čekárně za "asistence" programu stupidní soukromé televize jsem v 16,00 sdělil sestře, že již nemůžu a ani nehodlám dále čekat. Načež mi s úsměvem řekla: "...no tak to řekněte panu primářovi". S větší arogancí jsem se ještě v životě nesetkal. Budu si na MUDr. Miroslava Homzu stěžovat ne lékařské komoře. Pan doktor si asi myslí asi nepostihnutelný...

Byla jsem opravdu mile překvapena přístupem pana doktora Homzy. Je velmi milý, přímý a můžu mu plně důvěřovat. Neznám lepšího kardiologa v tomto kraji.

Pro mne a pro manžela je to velmi příjemný a milý p.dr.,velice si vážíme jeho důsladnosti a profesionality. Moc se "nevybavuje", ale odpoví vždy na každou otázku a nedává najevo, že jej obtěžujeme. Velmi mne trápí, že je některými pacienty přímo urážen.Proč nejdou někam jinam??? Asi by se jím nelíbil nikdo!

Pan doktor patří společně s kardiologem dr. Káňou k lékařům, kteří mají lidský přístup k pacientovi. Nenechává nic náhodě, vyšetření je důkladné, žádný spěch. Také díky těmto zásadám jsem absolvoval velmi úspěšně na jeho oddělení FNP před několika roky ve věku 64 let angioplastiku srdečních tepen. Pane doktore, děkuji mnoho krát i touto cestou a pozdravte dr. Káňu, který operaci stentů perfektně prováděl.

Je to velmi svědomitý a milý lékař, svou práci odvádí důkladně, nic nenechává náhodě.Doporučuji všem.
Nevím, jak někdo může nazvat tohoto lékaře laikem.....Toto hodnocení mi připomíná názor "také jsem již chodil do školy, mohu být učitelem!"Pana dr.Homzu máme s manželem rádi a zcela mu důvěřujeme.Miloslava Kletečková

Již několikrát jsem byla na cévní vyšetření,ale vyšetření u tohoto lékaře nelze nazvat jinak než špičkové.Tak dokonalé vyšetření jsem ještě nezažila a to je mi již 55let.Pan doktor byl velice příjemný a milý.Objednal mě i přesto,že měl po pracovní době.Vřele doporučuji všem.
Balcarová Libuše

Dle mého názoru je pan doktor opravdu odborník! Pacientům se věnuje velice důsledně,pokud si není jistý, klidně vše zopakuje znovu.Neustále studuje , účastní se spousty odborných školení, sleduje nové trendy...které se nebojí aplikovat.Zná výsledky mnoha odborných studií, má na čem stavět!!! A lidsky je také velice příjemný :-)
Rovněž chválím sestřičky :-)
Ve své profesi jsem se téměř 5 let setkávala s různými kardiology a můžu říct, že pan doktor Homza patří mezi špičky !!!Vřele doporučuji !!!

Pan doktor Homza je skvělý lékař. Pro medicínu jako stvořený.