Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Lochmanova 904, Ústí nad Orlicí

Kdysi dobrý a vyhledávaný lékař, který si nabral příliš mnoho pacientů. Nyní trvalý chaos v ordinaci, 3 i 4 sestry pobíhají, za plentou další pacienti, stále někdo klepe na dveře, není žádné soukromí , jak se pan doktor může plně soustředit na problémy pacientů. Ordinuje se stylem rychle , ať už zavřeš dveře zvenku.

Od ledna jsem poprvé po snad 25 letech vyměnila svého praktického lékaře za MUDr. Blanaře a jenom lituji, že jsem toto rozhodnutí neučinila dříve.Jednání na vysoké profesionální úrovni včetně personálu, navíc velmi příjemný lidský přístup. Díky jeho důslednosti , kdy jsem si přišla pro léky na žlučník ( takto jsem byla navyklá od předchozí prakt. lékařky) mě poslal na další vyšetření kde se zjistilo závažné onkologické onemocnění. Děkuji za jeho důslednost.

Laskavý,odborně na velké úrovni, ochotný vysvětlit cokoli.

Pan doktor Blanař je velice slušný doktor.Jsem u něj již léta,a po předchozích zkušenostech - neměním.Mám k němu velikou důvěru už jen i tím,že mi říká jménem. Nemám pocit dalšího ,, kusu ". Jen tak dál ,pane doktore.Vaše pacientka B.R. Letohrad

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý.

S panem doktorem Blanařem jsem zcela spokojená. Vždy vyjde vstříc a mám k němu plnou důvěru. MUDr. Blanaře znám od doby, kdy začal v Ústí nad Orlicí ordinovat a nikdy nebyl žádný problém. Že mi říká jménem, mě vyhovuje, mám dojem upřímnějí komunikace mezi námi.

Ja osobne problem s doktorem nemam a moje matka, otec i babicka, ktere je pres devadesat let take ne. Nestezujeme si. K lidem na navstevy chodi a je prijemny. A pokud se to nekomu nelibi, tak ruku na srdce, i on je clovek a nema pokazde naladu. Ale nesetkala jsem se s tim. Byl vzdy prijemny. Komu se nelibi, tak at od nej odejde. Nikoho nedrzi.

Pan doktor je skvělý. Vždy ochotný, vstřícný s osobním přístupem. Pokaždé hledá tu nejlepší, nejvhodnější cestu jak problém vyřešit.Jsem velmi spokojená a v žádném případě bych neměnila.Více takových doktorů!!!!

Jsem maximálně spokojený

Ja jsem spokojena. Nevadi me, ze me rika jmenem. A pokud to nekomu vadi, tak at to rekne. Domlivit se da vzdy. A pokud nekomu nevyhovuje, jak tady ctu, tak co mu brani odejit. Ma volbu. Prece nebudu nekde a u nekoho, komu neverim. Ja problem nemam. Kdyz to jde, tak pomuze.

Mudr Blanař je velmi dobrý lékař s citlivým přístupem k pacientům. Vždy vysvětlí v čem je problém a navrhne nejlepší postup k vyléčení nemoci. Oceňuji otevřený přístup a líbí se mi že mne oslovuje křestním jménem, protože je to tím pádem můj pan doktor. Zdůrazňuji můj !!! Jsem již důchodce a stará se o mé zdraví mnoho let. Jen jemu děkuji že jsem se dožil důchodu.