Dráhy 186, Frenštát pod Radhoštěm
Odborný lékař kožní (mapa)

C

Nikdy, nikdy nikdy.....po wellnesu jsem se celá osypala. Nejen že jsem cekala dlouho, ještě se mi dostalo od doktorky odpovědi, že musím ke svému obvodnímu lékaři, aby on mi vyloučil jestli nemám neštovice, jinak nic nevyřešíme. Kožní to jako nepozna? Samozdrejme obvodak mi rekl, ze musime pockat nejmene 2 dny jestli to neni jen chvilkova alergicka reakce. Nedostala jsem ten den ani masticku, proste nic...ani se nic nevyresilo...a do dneska...cca. rok mam po celem tele krasne zavodnene tvrde pupinky o velikosti 3-5mm a s tím už se bohuzel neda nic delat. Takze tuhle kozni uz nikdy v zivote.

Paní doktorka je velmi milá,slušná,příjemná. Po odborné stránce velmi dobrá.Se sestřičkou,která je hodně vstřícná, tvoří dobrý tým, je vidět, že každý pacient je v této ambulanci vítán , je radost sem docházet.Všem doporučuji. Cením to, že do ambulance je volný přístup, že není žádná dlouhá objednací doba k vyšetření. Doufám, že to tak zůstane i nadále.Jsem maximálně spokojen!

Paní doktorka je super,, po odborné stránce i lidské, perfektní přístup k pacientům, po všech stránkách. Neměnil bych. Všem doporučuji. Navíc do ordinace je volný přístup, bez dlouhého objednávání předem, kdykoliv. Jsem velmi spokojen, i celá rodina.

dnes sem byl u pani doktorky a ta mě neveme tim,že nejsem obědnany, to by tak nevadilo ale vysvětlit sestřičce že když ma člověk určity problem a chce ho vyřešit to ji asi nezajima. řekla mi at se obědnam,jenže aktualni tel. je nedostupny. pak mi sestřička řekla at si zajdu s tim k obvodnimu lekaři- odpověděl sem ji-to pada pod kožni co mi pomuže odvodak ktery o tom vy prd a stejně mě pošle na kožni a samozřejmě s poplatkem 30kč. chci tim jen naznačit že neochota některych lekařu a sestřiček je hrozna a co s tim udělaji? nic přečtou si to a to je vše. už přes 5 let nam problemy a jedineho vysvětleni od pani doktorky sem dostal že je to atipicky ekzem. dostal sem mastičky prašky a stale nic. tak proč tam je když na všechno pani doktorka sere? žesem tak sprosty bo dnešek mě totalně vytočil,jak jsou schopni se takhle chovat k pacientum? uý by to tu ve frenštatě měli řešit. NEDOPORUčUJI tuto pi. doktoru
s pordravem

Byla jsem u paní doktorky dnes poprvé, byla velice milá, působila na mne velmi sympaticky. Pozorně si prohlédla můj problém, informovala mne velmi obsáhle, doporučila léčbu, napsala léčivo.. S přístupem jsem velice spokojená, teď jen doufat, že i problém ustoupí :-)

S paní doktorkou jsem velmi spokojen, je to výborný odborník. Vyřešila vždy všechny kožní problémy moje i mé rodiny, i známí,co k ní chodí, ji chválí. Příjemná, hodná,vstřícná. Nakonec o tom svědčí i vždy plná čekárna pacientů.
Díky.

Paní doktorku nedoporučuji. Aniž by se blíže podívala na kožní problém mého syna (pojmem blíže rozumějte- zvednutí se ze židle, obejití stolu a důkladné prohlédnutí pacienta, nikoliv pohled od stolu přes půl ordinace bez nutnosti ukázat postižené místo...)předepsala na náš dlouhodobý pobazénový problém pudr a obyčejnou mast. Synovi se nezhojilo vůbec nic, naopak - problém se šířil dál a stával se neúnosným. U jiné paní doktorky jsme potom po podrobné prohlídce byli obeznámeni s faktem, že máme molusky (nepřeháním, když řeknu že více než 100, protože v noci si to rozškrábal do krve a roznesl si je). Pak jsme se bolestivě a obtížně problému zbavovali. Musím však poměrně rozhořčeně podotknout, že molusky chytili i další členové rodiny včetně mého druhého sedmiměsíčního syna, který je měl na tvářích. Včasnou diagnózou a následnou léčbou jsme mohli mít vše vyřešeno bez takových bolestí, nepříjemností a trápení. Kontakt s pacientem by měl být rozhodně na prvním místě a obzvláště u kožního lékaře. Paní doktorka má zřejmě nějaký problém a vypadá to, jako by se se pacientů štítila, protože zdaleka nejsme jediní, kdo se dozvěděl diagnózu od stolu, bez prohlídky a jeho potíže byly potlačeny pudrem...
Má prateta je na invalidním vozíku. Nesměla ani přes práh ordinace a dokonce si diagnózu musela vyslechnot ze dveří. Smutné a ponižující, že...?

jsem spokojená

Přijemný pokec a snad mi pomůže to mi předepsala :)

Neochota, chladný přístup, nevyřešila můj problém