Sam. ordinace PL - gynekologa
17.listopadu 254, Pardubice

Velmi ochotná, milá paní doktorka. Vždy pomůže a snaží se poradit, aby se problém pro příště předešlo.

Paní doktorka není zlá, ale místy její zkušenosti byly dosti špatné a špatná léčba, často ani nečte kartu kdo k ní vlastně přišel.

K paní doktorce jsem chodila spoustu let. Byla vždy příjemná. Dokud jsem neměla žádný zdravotní problém, tak mi vadilo jen to příšerné čekání. Když jsem však začala mít zdravotní potíže, musela jsem si po dvou letech zbytečných návštev najít jiného gynekologa. Kdybych tehdy nezměnila lékaře, byla bych dnes bez ženských orgánů a odkázaná na hormony (jak navrhovala paní doktorka), takže mimo jiné zdravotní potíže i tlustá jako bečka. Je to již několik let a nejsem po žádné operaci,
jen po laparoskopickém vyšetření a změna antikoncepce vše udržuje v mormě. Cítím se zcela v pořádku, nový pan doktor mě pravidelně každého půl roku dělá "důkladné" vyšetření, včetně laboratoře a operaci považuje za zbytečnou. Pokud chcete psát jen prášky, tak klidně, ale pokud máte zdravotní potíže nedoporučuji!

Mě paní doktorka hodně pomohla. Třeba i psychicky, když mi podala vysvětlení, kterého se mi u jiných odborníků nedostalo. Je velmi milá, stejně tak i sestřička. To čekání, pravda, někdy příjemné není. Ale pokud není způsobeno braním protekčních pacientů, dlouhými nebo častými přestávkami, což podle mě není tento případ, jsem schovívavější.

Jsem v důchodovém věku,k paní doktorce chodím už spoustu let,vyřešila hodně mých zdravotních problémů.Vždy k mé spokojenosti.Chválím a doporučuji.

Profesionální a zároveň lidský přístup. Příjemná atmosféra od čekárny po ordinaci. Vřele doporučuji

Milá,vstřícná,jemná,zodpovědná

Paní doktorka Sýkorová je velice dobrá lékařka a vše u ultrazvuku i vyšetření vysvětluje a ukazuje...vždy je příjemná a odpovídá na vše, na co se jí zeptám, vysvětlí léčbu a důvod,proč ji zvolila a co bude následovat za vyšetření a za jak dlouhou dobu. A jak se bude postupovat v případě, že nedojde k nápravě, volí podle mne vždy cestu šetrnou k pacientovi. Je věcná a přesto její přístup, byť není "slepicoidní" a podlézavý, velice oceňuji, doktor má být vždy bez emocí a ne s každým brečet a nad každou hysterkou kvokat. Umí pochválit, umí vynadat a když si přes její vysvětlení stojí paličatě pacient na svém, nechá to na něm..nemůže přece nikomu nic nařizovat. Objednání na termín a hodinu mi vyhovuje, vždy jsou na řadu nejdéle do půl hodiny po termínu, což je oproti jiným ordinacím naprosto skvělé.
Velice si jí vážím.
Šárka Matyášová, Pardubice

PS: a sestřička je taky skvělá!

Ve svých 25 letech (bezdětná) chodím s cystou na vaječníku o rozměrech 3x3 cm. Mé kontroly u doktorky byly, dokud jsem nešla od ní, pravidelné a za celou dobu ji ani nenapadl důvod, proč nemenstruuji a kdepak se tak velká cysta objevila. Co hůř, na ultrazvuju jsem viděla nějaký objekt, ale já, jako laik, tomu nerozmím a pí. Sýkorová mě na to ani neupozornila, že tam něco je. Rvala do mě antikoncepci horem dolem, pak jsem ji zase měla vynechat, atd.atd. To není léčení problémů, ale jen maskování. Nyní jsem jinde u velmi milé doktorky a podstoupila jsem i vyšetření na endokr, na které mě odeslala. Pí. Sýkorovou opravdu nedoporučuji. Já jsem člověk tolerantní a vím, že každý má "i své dny". Opravdu tato paní doktorka léčí podle nálady, ale možná k někomu je vstřícná. Možná.

Opravdu neléčí, jen maskuje a ani Vám ten problém neřekne přímo, jen v indiciích. Nechoďte k ní, jiných, schopnějších doktorů, je jinde dost!

Doporučuji,nejlepší!!!