Praktický lékař pro dospělé
č.d. 86, Uherský Brod

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K doktorce Navrátilové chodím již, 10?, rokem, a mohu říct, že ji mohu každému doporučit. Nemalý dík, patří také zdravotní sestře, která vždy dokáže profesionálně podpořit, i člověku zlepšit náladu a vykouzlit úsměv n rtech.

Na základě mnohaleté zkušenosti můžu říct, že paní doktorku mohu jenom doporučit.. Vždy mi ve všem pomohla. Nejvíce oceňuji její milou povahu, lidský přístup a ochotu naslouchat, která bohužel řadě doktorů chybí.

Paní doktorky si velmi vážím. Má profesionální a hlavně taky lidský přísrup ke svým pacientům. Poděkování patří i zdravotní sestře, která vždy vše perfektně zvládá a rozdá i potěšující slovo na povzbuzení.

Maximální spokojenost !!!!!

Schopná lékařka.

Paní doktorka Miriam Navrátilová je jedna z nejlepších.:-)

Paní doktorku navštěvuji již od r.2000 a jsem velmi spokojená s jejím přístupem.

Takoveho lekare si muze kazdy jen prat...vyjde vstric, pokud to jeji moznosti umozni..

Paní doktorka i zdravotní sestra jsou velmi ochotné a vstřícné, jsem velmi spokojena s jejich počínáním si a vždy vyjdou pacientovi vstříc. Jsou stále v dobré náladě a to pacientovi také přidá. Jsem velmi spokojena

je supr lekařka