Praktický lékař stomatolog
Čáslavská 1176, Bohumín

Umístění: Praktický lékař stomatolog Opravy zubů a půlroční prohlídky.

Dobrý den, k paní doktorce jsem chodila asi 4 roky. Dneska vím, že to byl omyl. Co zub to špatně udělaný bílé blomby vydržely 14 dnů, korunky špatně udělané.Dneska mám zubaře vynikajícího je mladý a pracuje s jinou bezbolestnou mikro technikou.Dříve jsem chodila k paní zubařce s hrůzou, že to bude bolet a dneska p. doktor dělá zuby precizně a úplně bezbolestně. Dnes je zubařina na vysokém stupni preciznosti, což u paní doktorky nikdy nebude. Mému muži zkontrolovala zuby před srdeční těžkou operaci tak, že díky jejímu náhledu dostal po operaci několik infekcí a málem umřel. Toto je moje špatná zkušenost a nikdy více bych k p. doktorce nešla Vím, že je málo zubařů, tak lidé hledají jakéhokoliv zubaře, ale dívejte se na recenze zubařů, protože zákroky u zubaře jsou dnes drahé , ale pacient dneska žádá dobře odvedenou práci od zubaře, ale od paní doktorky Semerové ji nedostanete.

P.doktorka je velmi přijemná a sestra také,vždy jsem měla senza zuby opravené a dokonce mi i doktorka na plazmě řekla,že tak pěkné korunky dlouho neviděla na tož jak je mám dlouho. Můj starší syn dokonce plakal,když k p.doktorce nemohl zdúvodu nemoci.
Zdruhé strany se zubařum musí špatně pracovat,když tam každý chodí zabručný,to se pak špatně dáva usměv na pacienty

Paní doktorka Semerová provádí často zákroky (např. vytržení zubů) zcela bez omrtvení a k ošetření používá použíté rukavice. Vzhledem k jejímu věku bych očekával dlouholeté a cenné zkušenosti, ale v tomto případě o tom velice pochybuji. Z její strany je to velice neprofesionální a neetické chování. Rozhodně nedoporučuji!!!!

Velice arogantní sestra, která snad ani neslyšela o nějaké "lékařské etice". I přes náležité vysvětlení (tři zubaři v Bohumíně buď na dovolené nebo na školení) odmítla poskystnout mé přítelkyni pomoc při bolestivém případu velice opovržlivým tónem: "to není můj problém, běžte jinam nebo v 6 na pohotovost". To neměla ani plnou čekárnu, ani jiný pádný důvod k tomuto chování a odmítnutí péče. Při požádání o písemné vysvětlení odmítnutí, na které mám ze zákona nárok (ostatně jako na ošetření v takovém případě) pouze odvětila: "Já Vám nic vypisovat nemusím" a zabouchla za sebou dveře. Na co pak ti lékaři skládají přísahu a my platíme pojištění, když Vás pak pošlou do p*dele?!

Paní doktorka je sice trochu arogantní, ale jelikož jsem dospělá jsem ochotná to přehlídnout. Co nejsem ochotná přijmout je, že na více pacientů používá jedny rukavice!!! Před ošetření jsem si všimla, že rukavice paní doktorka vzala z umyvadla a po mé preventiví prohlídce je malinko pokapala vodou a dezinfekcí a položila na umyvadlo. Je to hnus....

K paní doktorce Semerové chodím již několik let. Musím říc, že je velmi dobrý stomatolog a svou práci odvádí velmi kvalitně. Zuby, které mi spravila, ať už se jednolo o korunky, výplně mě drží dodnes. Je velmi chápavá, poradí Vám, má prostě zlaté ručičky. Vřele doporučuji, pokud Vás teda příjme.

Nedoporučuji rozhodně.Paní doktorka je arogantní,náladová a povýšená.S pacientem hovoří jako s méněcenným odpadem společnosti,jež nedosahuje její společenské úrovně.Neumí se v žádném případě chovat k dětem.Nehodlá provést ošetření ani prohlídku dítěte,jestliže nespolupracuje,ačkoliv má 3 roky!!!!Chce po dítěti,aby jí přesně ukázalo,který konkrétní zub jej bolí,jestliže odmítá,pak oznámí:"Nebudu s ním bojovat" a prohlídku neuskuteční!!!Vrcholem bylo,když nechala 4 leté dítě čekat v čekárně na ošetření 2,5hodiny s bolestmi a teplotou 38,5!!!!,ačkoliv o jeho přítomnosti věděla!
Překrásné prostředí ordinace a supervybavení je k ničemu,když člověk v ní nestojí za nic.Výjimkou je jedna ze sester,která má nad hlavou svatozář,ale ta to nezachrání,té paní doktorka vážně kazí image!

Paní doktorka je vynikající, vždy velmi profesionální, její sestřičky mě naučily správnou péči o zuby pomocí mezizubních kartáčků. Vždycky dokáže poradit.

Všem bych přál tak hodnou paní doktorku,má zlaté ruce.Její práce je dokonalá,člověk nemusí mít srach usedat na křeslo.Moc vkusně zarízená ordinace,příjemné sestříčky.

Velmi dobrá paní doktorka, moderní ordinace jak má být, příjemné prostředí!!!DOPORUČUJI