Sam.ord. PL - stomatologa
Svobody 356/3, Lanškroun

Léčil mi dva zuby, špatně zaplnil kanálky a tak s velkým zánětem jsem jel do Pardubic. Zde lékař říkal,že tak odfušované léčení už dlouho neviděl.
Bývalý pacient Vacek

Pan MUDr. Milota je prostě jednička. Každý zákrok přesně vysvětlí, ošetření chrupu je velmi citlivé. Určitě by se pan doktor perfektně uplatnil na nějaké prestižní stomatologické klinice v zahraničí. Ale je dobře - pro mě jako pacienta - že má ordinaci v Lanškrouně. A ještě poznámku ke kritickým hodnocením - proč se vážený kritiku nepodepíšeš? To není odvaha napsat něco jako anonym, ale zbabělost.
Všem zdravé zoubky přeje Eva Rýznarová

Tedy Milota doktor - seš dobrej, Ten kořeň mě bolel už 3 léta a nikdo se nenamáhal mi udělat ten rengén . No a pak těma srpem a kladivem to doktor dostal ven. A celá rodina jsem spokojený. A ta céra je taky dobrá. Lipták Šaňo

Specialista na svém místě, citlivý při ošetření, odvádí kvalitní práci. Doporučuji i pro malé děti.

Myslím, že rozhodně ostudu svému povolání nedělá. Chodila jsem k němu od dětství (školní prohlídky ještě "za totáče") a ještě dlouho a dlouho potom jsem odmítala zákroky jiných zubařů . . . Když mi bylo 17 let, dělal mi velmi komplikovaný zákrok na předním zubu, kterému předcházel zánět s téměř otravou krve - od té doby uplynulo už 20 let a zub pořád drží a slouží! Už před mnoha lety jsem se z Lanškrouna odstěhovala, ale donedávna jsem si k MUDr. Milotovi jezdila dávat "zuby do pořádku".

Jsem s nim spokojená...a to velmi..takze doufam,ze bude lecit zoubky jeste hodne dlouho