Miloslava Mešková, urolog Pardubice

MUDr. Miloslava Mešková

Uložit

Urolog Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí
Ve stezkách 308, Pardubice
Sam. ord. lékaře spec. - urologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - urologie

Pani Meskovou jako lekare nedoporucuji, jeste vice mne vsak zklamala jako clovek. Velmi zavaznou diagnozu dedecka mi sdelila prakticky ve dverich, soucasne si jeste vyridila soukromy hovor a mne naprosto otresenou tragickou zpravou vlastne vytlacila ze dveri ven... Na oddeleni onkologie jsme se s dedeckem nasledne dozvedeli, ze mu provedena operace a nador pani doktorkou odstranen...na zadne operaci vsak nebyl, o cemz se onkolog ostatne nasledne presvedcil diky chybejici jizve, takze si tato radoby lekarka zrejme vykazala neexistujici zakrok! Pokud Vam zalezi na zdravi Vasem ci Vasich blizkych, k teto pani s urologickymi problemy rozhodne nechodte!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Doporučuji každému, lékařka je velmi profesionální a pokud má někdo obavy z intimních vyšetření, není důvod k odkládání návštěvy,opravdu naprosto bez stresu i pro člověka jako jsem já- tedy typ pacienta,než bych šel na urologii raději pojdu. Čekárna bývá plnější ,ale relativně to jde rychle.Sestry jsou naprosto profesionální i starší sestra byla vždy usměvavá a v pohodě, možná to už je jiná než na kterou si tu někdo stěžuje.


S
Ověřeny pacient

S paní doktorkou spokojenost velká,j hodná,milá, poradí,pomůže,vysvětlí..fakt jsem ráda že jí mám..Ale za to ta sestra ,ta starší šílená kráva,ta je fakt hrozná.zrovna v pondeli tam jdu,a už ted je mi zní špatně ... Ale ta mladá je dobrá :-)
P.S. SESTRU Starší OKAMŽITĚ VYHODIT !!!!,


M
Ověřeny pacient

Jsem velice spokojen s léčením u paní doktorky a pokládám ji za velmi vynikajícího profesionála.Je lidská,dovede poradit a k pacientům má kladný přístup.
Šindelář


Pravidelnost, evidentní profesionalita.
J.Mojžíš


Paní doktorka je opravdu profík, navíc se konečně změnila sestra (teda ta "hlavní" - nová mladá sestřička je milá i rychlá). díky za léčení, neměnil bych!


Čekání je fakt hrozný, člověk je na 8h a na řadu se dostane o pů 10, což u pracujících není nic příjemného.Je také pravda, že sestra křičící na celou čekárnu "co Vám je" mi taky nepřijde moc taktní.Myslím, že lidé tam chodí s dosti intimními problémy a zajisté nepotřebují, aby se tím bavila celá čekárna.Dál se mi nelíbí ta plenta, která slouží jako zástěna.Člověka tam cévkují a kolem někdo projde a plenta se začne celá kývat, tak je na lehátko přímo z čekárny vidět.Fakt výborný :-( Doktorka je fajn, mě vyléčila a našla příčinu, ale je to tam vše v hrozném spěchu.Podle mě by měli přehodnotit objednávání pacientů, aby každý měl svůj čas.Ale bohužel to člověka dost odradí.Takže sice doporučuji, ale spíše profesionálnost doktorky než to ostatní, to bych klidně vyměnila.


Já bohužel s přístupem paní doktorky měla jinou zkušenost.Při každé návštěvě sem si přišla spíše jako bych tam byla za trest.Sestra i paní doktorka na mě nebyly vůbec milé.Díky ,,profesionálnímu´´ cévkování sem 2dny močila krev a první den sem na záchodě problrečela.Paní doktorka s mými problémy vůbec neprojevila soucit,ba naopak.Chápu, že množství pacientů je velké, a že tato práce není snadná, ale paní doktorka by mohla trochu spomalit a zamyslet se nad pocity svých pacientů.Já osobně mám z urologie hrůzu a myslím si, že toho hrozného strachu už se nezbavím.Nepopírám, že je paní doktorka profesionál, ale chyběl mi u ní lidský přístup.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka je lékař na svém místě. Vysvětlí Vám vše, tak že nemáte problém pochopit o čem vlastně mluvíte a i její lidský přístup k dobrému lékaři jistě patří.
Její věhlas kazí jen sestry, jak bylo již napsáno, stále otevřené dveře a řešení i naprosto intimních věcí v čekárně. Byla jsem na kontrole a za závěsem cévkuje staršího pána, samozřejmě vše dokonale slyšíte a když se nebudete ostýchat, stačí se otočit a vše i dokonale uvidíte. Vím, že je dnes problém najít sestru, ale v tomto případě by to měla paní doktorka zvážit a najít někoho sobě podobného.
Pak by byla návštěva bez chyb.:)


N

Lékařka velice příjemná, profesionální, ale sestra naprosto příšerná (ta starší)-dveře do čekárny stále otevřené a vyptává se na intimní věci patřičně nahlas-je naprosto děsná, nediskrétní(poslouchá vás celá čekárna, vědí i vaše jméno, bydliště atd.).Paní doktorka by se s ní měla rozloučit i když si s ní tyká. Sestra naprosto děsná.......................


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti