Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Paní doktorce moc děkuji za objektivní posouzení mého zdravotního stavu v posudku o invaliditě. Opravdu profesionální a férový přístup, a to i přesto, že mě posuzovala v mé nepřítomnosti. Jsem Vám vděčná, paní doktorko!
S přáním hlavně pevného zdraví Romana Zelendová

paní doktorka Limberská mi pomohla k PID. Díky ní jsem roky měl přiznaný do roku 2012 3.st. Pár lídí se nelíbila taky jsem mělk vyhrady ale nakonec budu nucen vyhledán její pomoc abych u soudu uspěl

Paní doktorka psychicky deptá pacienta s rakovinou,při každé návštěvě mu říká,že mu musí ukončit neschopenku...přitom nálezy tomu neodpovídají.Ze zákona má pacient po uplynutí 1 roku neschopnosti možnost o zažádání si o prodloužení až na další rok.Prodloužení navrhl onkolog a paní doktorka ho tak dlouho bombardovala telefony,že i onkolog ustoupil od sepsání žádosti.Paní doktorka lže a vyhrožuje,že v komisi,která o tom rozhoduje je ona.Přitom tam už přes měsíc nepracuje.Na zablokovanou krční páteř ordinuje analgetika a teplý obklad-přitom z rengenu je patrné,že tam jsou nárůstky.Takže ve výsledku je nucen pacient sám vyhledat ortopeda.Odcházím k jinému lékaři!!!