Miloslava Bačkovská, pediatr Hlinsko

MUDr. Miloslava Bačkovská

Pediatr

5 názorů

Uložit


Adresa

Nade Mlýnkem 665, Hlinsko
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

P
Ověřeny pacient

Za dobu co ji znám, mohu jen konstatovat, že jako lékařka a člověk je velmi svědomitá a pečlivá. Pro výkon své profese dělá maximum. Její profesi a život lze shrnout do jednoho citátu.
"Ne každý, kdo k ní přichází, odejde lepší a šťastnější. Všichni však musí vidět laskavost v její tváři, v jejích očích, v jejím úsměvu"


Ověřeny pacient

Velice milá,pozorná,vše vysvětlí,poradí.Nejlepší pediatr kterého znám :-)


K

Paní doktorka je velmi pečlivá, příjemná a obětavá. O její oblíbenosti svědčí její široká klientela. Antibiotika předepisuje, jen když je to nutné. Sestřička Anička vždy se vším ráda poradí. Musím též reagovat na příspěvek rozezleného dědy. Sama jsem lékařka a tudíž mě poznámka o neoprávněném nošení titulu (který je udělen po 6 letech dřiny) a porušení lékařské přísahy nenechává chladnou-četl jste vůbec znění té přísahy Je jasné, že paní onkoložka-erudovanější kolegině- zvládá lépe onkologická onemocnění, než praktický lékař, nevěděla by si zase rady s jinými nemocemi. Od toho přeci jsou různé odbornosti a specializace. Je nad lidské síly znát do podrobností vše. Onkologická onemocnění jsou nevyspitatelná a jejich obraz nemusí být vždy jednoznačný a je velmi časově proměnný. Kdyby vše bylo tak jednoduché jak to prezentujete(lékař hned pozná , hned léčí a vyléčí), nebylo by na ně tolik úmrtí.


Š

Paní doktorka je příjemná, pečlivá a vstřícná.Chodila jsem k ní já a teď i moje děti.Myslím, že není třeba dále popisovat, za vše mluví množství rodičů s dětmi, které k ní v nouzi přijdou. Spolu se sestřičkou - paní Plíškovou tvoří bezva tým.


M

Nesouhlasím s názorem "zná pouze antibiotika". Jako malý jsem býval často nemocný a paní doktorka se vždy snažila nedávat mi antibiotika hned. Dokázala mi vždy pomoci, má pochopení, trpělivost a byla ke mně vždy příjemná. Mohu ji jen doporučit!

Ono špatný názor bez podpisu asi příliš důvěryhodnosti nezanechá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti