Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Nejlepší lékař,jakého jsem potkal,díky němu ještě žiju! Bohužel čeština nemá slov,kterými bych jeho umění ohodnotil!! Dalším pacientum ho však nedoporučuji,protože jsem sobec a chci ho mít hlavně pro sebe!!!!!!

Výborný lékař,velice ochotný snaživý. Rád vyslechne pacienta a umí poradit.

Velice si važím pana primaře Zikmunda, jsem jeho dlouholetý paciet. Je vynikající i jako člověk.Dá se s ním povídat i o věcech které vás trápí, a to vás zároveň i léčí. Je to špičkový odborník a velice skromný a pečlivý člověk. Personál je na jedničku podtrženou. Kéž by bylo více takových odborníků jako je ON a jeho personál.Vřele doporučuji.
Dlouholetý pacient ing. Martin Maňhal Plzeň

Nejlepší doktor co sem kdy navštívil.

Nemohu nic vytknout. Prostě nejlepší. Ať se jedná o odbornost, přístup k pacientovi, dodržování hodiny pro objednání a navíc má i skvělý personál.

Výborný odborník, zodpovědný a pečlivý přístup k pacientům.

W

Velmi dobrý se domnívám, že je slabé hodnocení a vůbec si myslím, že hodnotit někoho kdo je naprosto vyjímečný je docela nevhodné. Pan doktor je špičkový odborník, specialista, kterému neunikne, při jeho lékařské pečlivosti, ani ta nejmenší porucha v našem těle a to je "jenom" kardiolog. Před takovým lékařem, který skutečně dokáže léčit, je třeba velmi hluboce smeknout. I já jsem díky jemu dosud na světě a to nejsem zdaleka sám jako jeho pacient.

Výborný specialista, odborník, slušný člověk, který se příkladně chová ke svým pacientům. Návštěva u něj probíhá v klidu, bez stresu. Prostě bomba.Bohužel již nemá smlouvu s VZP tak jsem nucena si najít jiného lékaře. Vše vřele doporučuji.

Zachránil mi život, vytáhl mi hrobníkovi z lopaty, skvělý doktor, skvělý specialista, báječný člověk. Co dodat?? Jen, děkuji

Přístup pana doktora k pacientům je příkladný,myslím si že je pro mne štěstí že jsem jeho pacientkou společně s mým manželem.Je velmi zkušený a pečlivý a mohu pana doktora jen doporučit.