Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
14 názorů

Ověřeny pacient

Velmi silně nedoporučuji.Všechno dává ihned do sádry(čímž je známý) aniž by bylo něco zlomené , sádra kterou sem měl na týden úplně k ničemu akorát sem pak další týden rozhýbával ztuhlý palec . Už nikdy víc!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Nejlepší doktor u kterého jsem kdy byla! Stará se, skvěle popisuje a vysvětlí každý svůj krok, vše s Vámi prokonzultuje. Je to člověk na svém místě. Velmi mu důvěřuji, je to opravdový profesionál a i sestřičky má skvělé a stále usměvavé. DOPORUČUJI!


M
Ověřeny pacient

u tohoto pana doktora jsem byla jen jednou a naposledy.Je to arogantní a nepříjemný chlap a sestra je také taková.Nebyla jsem tam sama se sebou,ale s dítětem,které mělo velké bolesti břicha,navíc zvracela.Pan doktor po vyšetření přes konečník vyloučil zánět slepého střeva a tím to skončilo.Přístup k mé dceři měl pan doktor tak otřesný,že na to nerada vzpomínám ještě dnes.Poslal nás domů a se slovy kdyby něco,dojděte zítra,se už o nás dál nestaral.Dcerka skončila ještě ten den v nemocnici v Kyjově.
Nikdy více jsem se k tomuto lékaři nevrátila.


H
Ověřeny pacient

Fatalní chyba pana doktora při ošetření pooperační rány, kdy doporučil použít jen heřmánek. Z rány je zánět, který se bude léčit min. 14 dní + antibiotika. V důsledku chyby pana doktora nemůže pacient podstoupit další operaci. Důležitá operace se bude muset odložit. V žádném případě nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


ve veselí nad mor. vysoce vážený, protože umí


Mám taky jen samé dobré zkušenosti, už nás u něj bylo několik z rodiny. Vždycky se nám pozorně věnoval (a to je i div, vzhledem k počtu lidí, co mu denně projde ordinací), vzal do úvahy i náš laický názor, nechoval se nikdy jako ten "chytrý" k blbcovi (jako se to některým doktorům děje), všechny otázky v klidu zodpověděl. A hlavně nás léčil vždycky dobře. Oceňuju taky, že hledal nejdřív neinvazivní řešení, i když by mě jako "správný" chirurg mohl hnat hned pod kudlu.


Super doktor


Ověřeny pacient

skvělý lékař!!!člověk na svém místě


P

Dnes jsem navštívila pana doktora Surýnka, byl velmi ochotný, milý a hned mi pomohl s mým problémem, bez dalšího objednávání. Byla jsem velmi spokojená.


odborník na svém místě. vždy zdvořilý a ochotný. doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti