Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Velmi silně nedoporučuji.Všechno dává ihned do sádry(čímž je známý) aniž by bylo něco zlomené , sádra kterou sem měl na týden úplně k ničemu akorát sem pak další týden rozhýbával ztuhlý palec . Už nikdy víc!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Nejlepší doktor u kterého jsem kdy byla! Stará se, skvěle popisuje a vysvětlí každý svůj krok, vše s Vámi prokonzultuje. Je to člověk na svém místě. Velmi mu důvěřuji, je to opravdový profesionál a i sestřičky má skvělé a stále usměvavé. DOPORUČUJI!


M
Ověřeny pacient

u tohoto pana doktora jsem byla jen jednou a naposledy.Je to arogantní a nepříjemný chlap a sestra je také taková.Nebyla jsem tam sama se sebou,ale s dítětem,které mělo velké bolesti břicha,navíc zvracela.Pan doktor po vyšetření přes konečník vyloučil zánět slepého střeva a tím to skončilo.Přístup k mé dceři měl pan doktor tak otřesný,že na to nerada vzpomínám ještě dnes.Poslal nás domů a se slovy kdyby něco,dojděte zítra,se už o nás dál nestaral.Dcerka skončila ještě ten den v nemocnici v Kyjově.
Nikdy více jsem se k tomuto lékaři nevrátila.


H
Ověřeny pacient

Fatalní chyba pana doktora při ošetření pooperační rány, kdy doporučil použít jen heřmánek. Z rány je zánět, který se bude léčit min. 14 dní + antibiotika. V důsledku chyby pana doktora nemůže pacient podstoupit další operaci. Důležitá operace se bude muset odložit. V žádném případě nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


ve veselí nad mor. vysoce vážený, protože umí


Mám taky jen samé dobré zkušenosti, už nás u něj bylo několik z rodiny. Vždycky se nám pozorně věnoval (a to je i div, vzhledem k počtu lidí, co mu denně projde ordinací), vzal do úvahy i náš laický názor, nechoval se nikdy jako ten "chytrý" k blbcovi (jako se to některým doktorům děje), všechny otázky v klidu zodpověděl. A hlavně nás léčil vždycky dobře. Oceňuju taky, že hledal nejdřív neinvazivní řešení, i když by mě jako "správný" chirurg mohl hnat hned pod kudlu.


Super doktor


Ověřeny pacient

skvělý lékař!!!člověk na svém místě


P

Dnes jsem navštívila pana doktora Surýnka, byl velmi ochotný, milý a hned mi pomohl s mým problémem, bez dalšího objednávání. Byla jsem velmi spokojená.


odborník na svém místě. vždy zdvořilý a ochotný. doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti