Umístění: Poliklinika Chotěboř Tehotenstvi

Pana doktora rozhodne nedoporucuji. Pokud vynecham to, ze je tam snekutecna spina, zadna hygiena, vymena papiru na prohlidkove zidli. Pan dr.pacientku vubec neinformuje o stavu a kdyz tak jen desi. Za cele tehotenstvi mi udelal 1 utz a to v 5.tydnu. Neustale stresoval a desil, i presto ze jsem zadne problemy nemela. Obdobne zkusenosti jsem slysela od spousty mych znamych.

Příjemný? Ano, ale toť ze chvály bohužel už asi vše...Pan doktor mě osobně vyhovoval do té doby, než mi zalhal o ceně jedné vakcíny, za kterou si nechal posléze na druhé dávce zaplatit znovu a velice nepříjemná sestra se mi vysmála, že určitě pan doktor o ceně jen vtipkoval...A já měla za to, že o penězích a o zdraví se nevtipkuje. Nehledě na to, že mě pan doktor nedostatečně informoval, neboli naprosto vynechal negativní stránky této vakcíny a její v podstatě neúčinnost vzhledem k mému věku a k tomu, že se musí přeočkovat znovu po dvou letech.
Mezi pacientem a doktorem musí fungovat důvěra a ta bohužel v mém případě jaksi zmizela. Pokud by šlo jen o peníze, tak se nic neděje, ale jestliže pan doktor zasahuje zásadním způsobem do životů mladých těhotných žen, které bohužel děťátko ke svým aktuálním možnostem a věku ještě nechtějí a pan doktor jim řekne, že potrat není možný, přitom jiný gynekolog řekne, že možný v tu dobu byl, tak není něco v pořádku...
Takových případů znám ve svém okolí více...

Překvapuje mě kolik tu má pan doktor pozitivních ohlasů a přeji hodně štěstí a trpělivosti jeho pacientkám...

Doktor je velice příjemný, vtipný.. Ale mrzí mě, že jeho prohlídky jsou takřka minutové. Při poslední prohlídce (v těhotenství) mě pan doktor zvládl prohlédnout za cca minutu (?) ... Zarazilo mě, že miminku neposlechl ani srdíčko, o použití UTZ nemluvě. No a kdybych se ho nezeptala, co shledal, tak snad se nic nedozvím. Protože jsem k němu chodila i s prvním těhu, mám nyní pocit, že se jeho péče lehce zhoršila. Vadí mi,že s pacientkou málo mluví o tom, co např. při vyšetření shledal, spíš odpoví pouze na dotaz. Pokud toto pane doktore máte možnost číst, prosím o zamyšlení.

Jsem s panem doktorem spokojena.Ráda si pockám na kvalitní a přijemné vyšetření.Lepší kvalita než zlaté pozlatko a vyšetření povrchní.mohu doporučit.

Pan doktor Pospisil je sice velmi mily clovek, ktery pacientky vzdy vita s usmevem na rtech, a ochotne odpovida na pripadne dotazy. Pokud ale pacientka sama subjektivne nepocituje zadny problem, moc se s ni nezdrzuje. Za 5 minut v ordinaci vetsinou neni co resit a sup jde na radu dalsi.
Na ordinaci pana doktora mi velice vadi nasledujici:
1. miniaturni, a neustale preplnena cekarna bez oken a klimatizace. Vzhledem k tomu, ze pan doktor neobjednava pacientky na konkretni hodinu, na 5m ctverecnich se casto tisni i 15 cekajicich pacientek a dalsi stoji na chodbe, nebo navstevu rovnou vzdavaji a odchazeji.
2. absolutni absence soukromi. V sesterne byvaji v jednu chvili casto i 3-4 pacientky, kterym sestra prubezne meri tlak a pta se jich na soukrome a intimni informace. Po osobni zkusenosti, kdy sestra rozrazila dvere mezi ordinaci a sesternou prave ve chvili, kdy mi doktor vysetroval prsa, a ja tak stala polonaha pred nekolika dalsimi pacientkami cekajicimi na sesterne, jsem se rozhodla, ze od doktora Pospisila odejdu.
Preji panu doktorovi vse dobre a moc bych si prala, aby vzal vsechny zverejnene pripominky svych pacientek v potaz a zlepsil tak uroven poskytovanych sluzeb. Usmev na rtech totiz nestaci.

doporučuji

Jsem s panem doktorem moc spokejena,poradi,vyšetří.kéž by bylo víc takvých doktoru.Hodně úspěchu.

super,na 1.

nejlepší,jsem spokojena jak po stránce odborné tak i lidské.mohu jen doporučit.

velmi doporučuji, nejlepší