Zobrazit lékaře

58301, Chotěboř, vysočina

• Jiří Ceral

Internista, MUDr.

• V

Pan doktor je skvělý odborník, má velmi dobrý přístup k mladým pacientům. Plně mu důvěřuji. Při příchodu do ordinace se o mě vždy dobře postará jeho sestra.

• J

Skvělý odborník i člověk, vždy má čas vyslechnout..Utekla jsem k němu od jedné paní doktorky a chodím k němu již několik let. I přes starý psací stroj a brýle mu věk není nijak na škodu, je to naprostý profesionál a odborník, k přesné diagnóze mu vždy stačí několik pár podnětů a nikdy neváhá! Má skvělé chování a nikdy nezapomene člověku podat ruku. Jsem třicátnice a vřelý a individuální přístup ke mně jako pacientovi oceňuji. Mohu jen doporučit!

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jitka Bejdáková

Chirurg, MUDr.

• V

Nedávám jednu hvězdu, protože jako dlouholetá doktorka něco umět musí. Ale všechen um přebíjí neuvěřitelně arogantní, přehlíživé a necitlivé jednání k pacientovi. Zneužívá dominantní pozice na malém městě. Stačil by jeden chirurg navíc a milá paní doktorka by přišla o velkou většinu pacientů. Jestli vám nevadí "nadřazené" chování doktorky jak z dob socialismu, strávit celé dopoledne čekáním v čekárně, neochotu udělat něco navíc, tak si poslužte. Vy, kteří si nechcete toto jednání nechat líbit, jeďte raději do HB.

• 1

perfektní doktorka, mohu všem doporučit

• Tomáš Richter

Zubař, MUDr.

• Z

Bez přehánění nejlepší stomatolog, s jakým jsem se v životě setkal. Naprosto profesionální přístup, pan doktor vše dopodrobna vyloží a i v průběhu zákroku působí jeho vlídná slova o tom, se právě v ústech děje a co bude následovat, jako anestetikum. Díky tomu zákrok v jeho zlatých rukách nebolí a vytržení zubu u něj je naprostá lahůdka.
      Spolu s krásnou sestřičkou tvoří dokonale sehraný tým, přeji jim pevné zdraví i nervy, ať to s námi pacienty dlouho vydrží.

• Z

K tomuto zubaři jsem chodila od dětství. Rozhodně souhlasím s dlouhou čekací dobou. Sestra, která je mimochodem dost nepříjemná, mě objednala téměř půl roku potom. Pak volala, že mají dovolenou a přeobjednala mě opět za půl roku. Na práci pana Richtera jsem si nestěžovala. Poté mě začal bolet zub a nikdy mi sním nic neudělal. Jela jsem tedy k jinému zubaři, kde mi vyvrtali 4 zuby a vytáhli 4 veliké kazy. Kdyby mi pan Richter kazy vyvrtal hned, nebyly by tak velké...

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Eva Polívková

Pediatr, MUDr.

• I

...nejlepší doktorka jakou znám....několikrát jsme za ní byli i doma a nebyl to nikdy žádný problém.... škoda, že nám odchází do důchodu - z toho je mi smutno...

• L

Naprostá spokojenost. Paní dr. i sestra je vždy v dobré náladě. Ochotně pomohou a podpoří nejen děti. ;)

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Marta Popprová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• I

Paní doktorka už nezvládá svojí lékařskou povinnost vůči pacientům, ať už se jedná o dítě nebo o dospělého člověka. Šla jsem k paní doktorce se synek s oboustranným zánětem středního ucha, paní doktorka tedy propíchla hnisavé puchýřky, když to tak vezmu. Místo toho aby v levém oušku píchla to co má píchla vedle podle mého soudu, když 5 dní tekla jenom krev a potom po 5 dnech hnis, tak jsem tak šla neohlášená se synkem , když se jedná o zhoršený stav. Nasadila antibiotika, které ovšem měla nasadit od začátku, podle jiného doktora z ORL. syn se s tím léčí už měsíc a něco, ale už ne u nespolehlivé doktorky ale u jiného doktora. Paní doktorka by si měla uvědomit svůj věk a svoje chování k dětem a ostatním lidem. Paní Mudr, Popprová nedokáže nic vysvětlit jak má a když už vysvětluje tak jenom koktáním a její drzostí mluvy. škoda slov na tuto doktorku, nemá úctu k nikomu, díky ní mohl můj syn nadobro ohluchnout, ještě, že jsem vzala syna od její péče lékařské včas. V žádném případě tuto mudr. nedoporučuji nikomu!!!!!!

• M

Paní doktorka nemá již na svém místě co dělat. Zřejmě patří ke staré škole, která si myslí, že lékaři jsou něco více, než nestudovaní lidé. Její přístup byl arogantní a neprofesionální. Doufám, že se s ní už nebudu muset nikdy potkat.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Ivana Varjassyová

Dermatolog, MUDr.

• Ano, pani doktorka je mila. Přišla jsem k ni s eksemem na prstu předepsala mi masticku, jeste jsem řekla ze se mi dlouhodobě dělají stroupky na pokožce hlavy, bez zaváhání a podívani me odbyla tim, ze to je to samé. Nezeptat se ji co na to mam používat, tak mi ani nic neporadi. Dodnes to vylecene nemam a k paní doktorce uz jit nehodlám po tomhle přístupu.

• Taky souhlasím paní doktorka je moc hodná, milá, vyslechne, poradí co je nejlepší nevnucuje zbytečně drahé přípravky. Sem u ní moc spokojená a neměnila bych. Moc doporučuji!!!!!!!!!!!!§§

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Marcela Mihályová

Pediatr, MUDr.

• J
      Umístění: Poliklinika Chotěboř

S paní doktorkou jsme spokojeni.. už nevnucuje očkování..jen řekne co by jsme mohli..na děti je vlídná a kamarádská.. děti si jí oblíbili..mohu jen doporučit..

• skvělá lékařka vzdělaná,vždy ochotná poradit,velice vlídná k dětem,prostě nejlepší-

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Miloslav Pospíšil

Gynekolog, MUDr.

• A
      Umístění: Poliklinika ChotěbořSlužby: Tehotenstvi

Pana doktora rozhodne nedoporucuji. Pokud vynecham to, ze je tam snekutecna spina, zadna hygiena, vymena papiru na prohlidkove zidli. Pan dr.pacientku vubec neinformuje o stavu a kdyz tak jen desi. Za cele tehotenstvi mi udelal 1 utz a to v 5.tydnu. Neustale stresoval a desil, i presto ze jsem zadne problemy nemela. Obdobne zkusenosti jsem slysela od spousty mych znamych.

• S

Příjemný? Ano, ale toť ze chvály bohužel už asi vše...Pan doktor mě osobně vyhovoval do té doby, než mi zalhal o ceně jedné vakcíny, za kterou si nechal posléze na druhé dávce zaplatit znovu a velice nepříjemná sestra se mi vysmála, že určitě pan doktor o ceně jen vtipkoval...A já měla za to, že o penězích a o zdraví se nevtipkuje. Nehledě na to, že mě pan doktor nedostatečně informoval, neboli naprosto vynechal negativní stránky této vakcíny a její v podstatě neúčinnost vzhledem k mému věku a k tomu, že se musí přeočkovat znovu po dvou letech.
      Mezi pacientem a doktorem musí fungovat důvěra a ta bohužel v mém případě jaksi zmizela. Pokud by šlo jen o peníze, tak se nic neděje, ale jestliže pan doktor zasahuje zásadním způsobem do životů mladých těhotných žen, které bohužel děťátko ke svým aktuálním možnostem a věku ještě nechtějí a pan doktor jim řekne, že potrat není možný, přitom jiný gynekolog řekne, že možný v tu dobu byl, tak není něco v pořádku...
      Takových případů znám ve svém okolí více...

Překvapuje mě kolik tu má pan doktor pozitivních ohlasů a přeji hodně štěstí a trpělivosti jeho pacientkám...

Podívejte se na všechny názory (39) na lékaře