Miloslav Grmela, chirurg Vysoké Mýto

MUDr. Miloslav Grmela

Chirurg

Riegrova 115/2, Vysoké Mýto
Sam.ord. lékaře spec. - chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan doktor mi provedl několik zákroků, vždy k úplné spokojenosti. Především chci vyzvednout bravůrní odstranění nádorku na očním víčku

s tímto výborným panem doktorem a jeho skvělou sestřičkou p. Pávkovou mám jen samé dobré zkušenosti

Dobrý, sympatický, profík. V málokteré ordinaci se cítím tak dobře, jako u něho. Vždy byl dobře naladěný a nikdy jsem se u něj nebála, ani před chirurgickým zákrokem. Co se týká vydělávání peněz? Jistě tento lékař "nejde přes mrtvoly". Naprosto jsem mu při práci důvěřovala a nikdy mě nezklamal. A jeho sestřička - p. Pávková? Zlatá, zlatá,hodná žena. Pěji na tuto ordinaci jen chválu, za těch několik let, co jsem měla tu možnost využít jejich služeb. Doporučuji. Po mých otřesných zkušenostech s jinými pány chirurgy např. z Chocně, byl tento lékař pro mě balzámem na duši.

Pan doktor je fajn, takovej pohodář, razantní asi jako každej chirurg. Svou práci dělá přinejmenším velmi dobře, byl jsem u něj na plastice nehtů a nemohu si stěžovat.