J.E.Purkyně 365, Uherské Hradiště
Uherskohradišťská nemocnice a.s.

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan doktor je naladovy podle mne umi lecit jen akutni pripady a na diteti je diagnosa vetsinou jasna ja odesel s algifenovymi kapkami ktere samozrejme nepomohli jednalo se totiz o rozsahli chronycky zanet slepeho streva tak nikdy vic

Výborný lékař má zkušenosti a rozumí tomu.Ba pravě mužu říct je lidský.Rozumí sv práci a vždy byl ochoten pomoci.Takže super výborný

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý.

Naprosto nemohu souhlasit s níže uvedeným pozitivním hodnocením Dr. Burgeta. Jeho arogantní chování, nelidský přístup a podprůměrné medicínské znalosti a dovednosti nejsou určitě předpokladem pro dobrého chirurga...

S panem doktorem mám velmi špatné zkušenosti. V době kdy jsem ještě nebyla plnoletá při vyšetření vykázal moji matku z ordinace s tím, že už jsem dospělá. Měl zrovna službu na pohotovosti, když jsem tam přijela s akutním žlučníkovým záchvatem. Pan doktor mi řekl, že je mi špatně z přejezení ( pouze mi prohmatal břicho, neudělal ani odběry, a dal mi injekci, abych nezvracela). Večer jsem se měla ukázat na kontrolu pokud obtíže nepoleví. Samozřejmě nepolevily. Jela se mnou moje sestra, která je shodou okolností i sestra zdravotní a panu doktorovi doporučila, aby mne poslal na sono břicha. S velkým nesouhlasem to naštěstí pro mne udělal. A já měla žlučník plný kamenů a šla jsem na příjem a za dva dny na operaci.Po těchhle zkušenostech bohužel nedoporučuji!

Nemohu napsat >nejlepší<, jelikož k tomu je třeba širší přehled jenž nemám. Doktor Burget je mým pohledem velmi kvalitní lékař, resp. i obecněji člověk, jak se shodují dřívější komentátoři/komentátorky zde - svojí zřetelně velkou odborností, zručností, lidským citem i přiměřeně pevnou-vyváženou komunikací, zjevným přirozeným respektem od personálu kliniky i pacientů. Doufejme, že jej nadřízení nadále jen zdravě ocení v jeho práci i pozici.

Profesionální přístup k mému synovi(4,5 let) na pohotovosti! příjemný odborý! Děkuju

Pan doktor je skutečným odborníkem a výborným precizním chirurgem. Zároveň je velmi empatický a vtipný. S jeho prací i přístupem jsem dlouhodobě nad míru spokojen.

Výborný chirurg. Pečlivý a velmi ochotný. Pro pacienty udělá první poslední. Poradí, vysvětlí a ještě se u něj zasmějete.

Dobre rozumi sve praci a k pacientum je ohleduplny.Vyborne se s nim spolupracuje ale clovek mu musi porozumet a ne ho odsuzovat predem.Podle me skvely doktor.