Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

J.E.Purkyně 365, Uherské Hradiště
Uherskohradišťská nemocnice a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: jiné místo Jiný

Za mě absolutně neprofesionální přístup od Pana doktora, který léčí okem a arogantním přístupem. Pacienta nenechá ani říct co se mu vlastně stalo, protože je to "ztráta času". Ajo, to dává smysl vlastně. Místo pozdravu hned útočí. A nakonec člověk zjistí, že na bolavou nohu nemá stoupat. Tak Vam pěkné děkuji Pane doktore

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Pan doktor je naladovy podle mne umi lecit jen akutni pripady a na diteti je diagnosa vetsinou jasna ja odesel s algifenovymi kapkami ktere samozrejme nepomohli jednalo se totiz o rozsahli chronycky zanet slepeho streva tak nikdy vic

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V

Výborný lékař má zkušenosti a rozumí tomu.Ba pravě mužu říct je lidský.Rozumí sv práci a vždy byl ochoten pomoci.Takže super výborný

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý.

H

Naprosto nemohu souhlasit s níže uvedeným pozitivním hodnocením Dr. Burgeta. Jeho arogantní chování, nelidský přístup a podprůměrné medicínské znalosti a dovednosti nejsou určitě předpokladem pro dobrého chirurga...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

S panem doktorem mám velmi špatné zkušenosti. V době kdy jsem ještě nebyla plnoletá při vyšetření vykázal moji matku z ordinace s tím, že už jsem dospělá. Měl zrovna službu na pohotovosti, když jsem tam přijela s akutním žlučníkovým záchvatem. Pan doktor mi řekl, že je mi špatně z přejezení ( pouze mi prohmatal břicho, neudělal ani odběry, a dal mi injekci, abych nezvracela). Večer jsem se měla ukázat na kontrolu pokud obtíže nepoleví. Samozřejmě nepolevily. Jela se mnou moje sestra, která je shodou okolností i sestra zdravotní a panu doktorovi doporučila, aby mne poslal na sono břicha. S velkým nesouhlasem to naštěstí pro mne udělal. A já měla žlučník plný kamenů a šla jsem na příjem a za dva dny na operaci.Po těchhle zkušenostech bohužel nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Nemohu napsat >nejlepší<, jelikož k tomu je třeba širší přehled jenž nemám. Doktor Burget je mým pohledem velmi kvalitní lékař, resp. i obecněji člověk, jak se shodují dřívější komentátoři/komentátorky zde - svojí zřetelně velkou odborností, zručností, lidským citem i přiměřeně pevnou-vyváženou komunikací, zjevným přirozeným respektem od personálu kliniky i pacientů. Doufejme, že jej nadřízení nadále jen zdravě ocení v jeho práci i pozici.

Profesionální přístup k mému synovi(4,5 let) na pohotovosti! příjemný odborý! Děkuju

Pan doktor je skutečným odborníkem a výborným precizním chirurgem. Zároveň je velmi empatický a vtipný. S jeho prací i přístupem jsem dlouhodobě nad míru spokojen.

Ověřeny pacient

Výborný chirurg. Pečlivý a velmi ochotný. Pro pacienty udělá první poslední. Poradí, vysvětlí a ještě se u něj zasmějete.

Ověřeny pacient

Dobre rozumi sve praci a k pacientum je ohleduplny.Vyborne se s nim spolupracuje ale clovek mu musi porozumet a ne ho odsuzovat predem.Podle me skvely doktor.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti