Miloš Ježek, gynekolog Bechyně

MUDr. Miloš Ježek

Uložit

Gynekolog Více

10 názorů

Uložit


Adresa

Čechova 300, Bechyně
Gynekologicko porodnická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

pan doktor ježek, když řeknu toto jméno tak se mi zježí všechny chlupy ! po vyšetření lehké krvácení a bolesti podbřišku. a jeho sestra je nejenom hrozná drbna, ale bradu si podepře rukou a doslova vám zírá na přirození, její polehčující okolnost je, že má hezkýho syna-toť celé. u tohoto lékaře už nejsem pár let a děkuju jedné holčině která mě přivedla k jinému doktorovi, radši bych zhebla než jít k němu do ordinace.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřený profil

Pro mě je to ten nejlepší lékař,kterému bych tímto chtěla poděkovat.Kvůli mé nemoci,jsem měla přerušit těhotenství a on byl jediný,který měl jiný názor a neviděl k přerušení důvod.Takže dnes mám již zdravého dvacetiletého syna a panu MUDr.Ježkovi budu celý život vděčná :-)

Ověřený profil

Pan doktor Miloš Ježek a jeho syn.Tak to je jak ve špatném filmu.Pochybuji o tom že poznají ženu,když k nám přistupují jak ke zvěři.Zmrzačil by ve mě dítě,kdybych včas neutekla jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Bohužel nemám stejnou zkušenost jako ostatní, já jsem od pana doktora po několika letech odešla, protože jsem nebyla spokojená a jeho přístupem. Vždy se na mě díval, jak kdybych ho obtěžovala. Mé problémy neřešil. Takže jsem k němu přestala mít důvěru. Vyšetření mě vždy velice bolelo ještě několik hodin poté. A sestra? No nechápu, jak na gynekologii může být taková drbna. Jak je možné, že se o těhotenství pacientky dozvědí dřív lidé ve městě než rodina pacientky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Byla jsem u pana doktora poprvé, ale mohu napsat, že jak jsem se bála, tak jsem nakonec byla spokojená. Sympatický pan doktor a sestřička velmi příjemná.

J

veliká spokojenost

J

Také mám jen ty dobré zkušenosti.Navštěvuji jeho ordinaci již asi 20 let a nemohu si stěžovat.Dokonce mi pomohl se rozhodnout o jméně pro mou dceru.Doma jsme nemohli vybrat ze dvou jmen a pan doktor mi poradil :vezměte manžela k porodu a tam bude tak šťastný, že to nechá na vás.A taky jo.Jsem prostě spokojená s tímto lékařem.

S

je to příjemný lékař, který se pacientkám věnuje s péči jeho vlastní. Jeho přístup je mi příjemný. Není vlezlý, dotěrný, ochotně poradí a nevnucuje pacientkám svůj názor. Léčbu konzultuje a ochotně vysvětlí, když něčemu nerozumím. Moje osobní zkušenosti jsou jen ty nejlepší, je můj ošetřující lékař už 17 let, dokonce mi rodil i nejmladší dceru a i jsme se u toho zasmáli. Je to fajn specialista.

P

jsem u pana doktora již osmým rokem a velmi spokojena.poradí, vyslechne, zažertuje :))

Jsem spokojená.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti