Pan doktor nám toho moc neřekl, byla jsem u něj na velkém ultrazvuku, kdy se mělo miminku změřit všechno možné a spočítat prstíky atd. Změřil jenom 2 části tělíčka (asi to stačí), ale nikde ve zprávě není napsáno, kolik tedy naměřil a jak je miminko velké a kolik váží. Pan doktor mě ani nenechal domluvit, že mám doporučení od lékařky o patro níže, a že by se měl zaměřit na znaky downova syndromu, jen mě v půlce věty přerušil a řekl, hm ty papíry nepotřebuju, hlavně si nechte kabelku na chodbě a zujte se. Pak mi řekl, že TO má furt ruce před obličejem a že nic nevidí. Když sem se zeptala jestli mi vytiskne nějakou fotku tak mi řekl, že žádnou neudělal a jestli je to potřeba když TO není stejně moc vidět, nakonec tedy obrázek vytiskl, ale očividně s velkou nechutí. Chápu, že pracovat s lidma je někdy otravný a né vždy má člověk chuť si s někým sáhodlouze povídat, ale když volil dráhu lékaře tak s tím musel počítat. Jsem z jeho přístupu nepříjemně překvapená, lékař u kterého jsme byli na ultrazvuku dříve, také v Sanusu, byl mnohem vstřícnější a mnohem příjemněji vystupoval a vše nám vysvětlil.

Strasny doktor, byla jsem u nej dvakrat jen protoze moje doktorka mela dovolenou a on zastupoval, zensky bral jako na bezicim pasu, za 5 minut jsem byla venku. Podruhe, co jsem u nej byla, sem si mu stezovala, ze se s manzelem snazime o dite uz rok a nedari se, na to mi odpovedel: no ASI by jste tedy meli uz jit na kontrolu neplodnosti, vas manzel by ASI mel jit na spermiogram... Ale ze by mi nabidnul nebo rovnou napsal zadanku na vysetreni do CAR, nic takoveho.

Pan doktor je zkušený profesionál. Me odoperoval uzasně, nic me nebolelo. Pokud mate problém s tím ze si s vámi málo povídá tak se ho musite zeptat na otázky které chcete vědet, pan doktor neumí číst myšlenky!!! A pokud si chcete pohovorit, běžte na kávu s kamarádkou a nezdrzujte ostatní lidi v čekárně :)

Pan doktor je dle mých zkušeností milý, ochotný a vstřícný. Chodím k němu 16 let, z toho 4 roky dojíždím i po přestěhování do Prahy. Dostalo se mi vždy skvělé péče, na cokoliv jsem se mohla zeptat a nikdy jsem neměla pocit, že zdržuji. Chápu, že někomu nemusí vyhovovat, vždycky je to subjektivní, ale já jsem moc spokojená. Kdyby se zde hodnotil přístup sestřiček, měla bych k jedné opravdu velké výhrady, co se týče přistupu, ale pan doktor ok!!

Pan dr. Dejmek je příjemný a zkušený lékař, na jednu stranu si ženz stěžují, že musí čekat a na druhou stranu, že si s nima nepovídá.Pan dr.Vám odpoví na Vaše dotazy, jen je musíte mít.On Vám z očí nevyčte co víte a co ne. Mám velmi zlé zkušenosti s přístupem gynekologů,važte si pana doktora Dejmka i když nemá čas rozebírat Vaše pocity,strachy a emoce...Kvůli tomu jděte k psychologovi nebo ke kamarátce.

Právě v Sanusu mne pan doktor duchapřítomně neprovedl zákrok a zabránil tak potratu, za což jsem mu vděčná.

Já osobně mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy je velmi ochotný, důkladně mě vyšetří a samozřejmě zodpoví všechny mé dotazy. Proto nechápu, že zkušenosti jiných žen jsou tak negativní. Chodím k němu 15 let od mého těhotenství.Vždy mi pomohl a jiného lékaře bych nevolila.Podstoupila jsem řadu zákroků v Sanusu . Jsou úžasní a za to jim patří velký dík.

Pana doktora doporučuji, jako odborníka určitě.. Ale - dítě, které jsem čekala, jsem prostě nechtěla (špatný partnerský vztah, kariéra..), nemůžu mu zapomenout, že mi nedal možnosti (byla jsem 9.týden těhotná), nepodpořil moji špatnou psychiku.. Nemůže za to, i po letech věří, že ten zdravý krásný kluk mi to vynahrazuje, což není ovšem pravda. Kolik je párů, co nemůže otěhotnět, ale já jsem byla rodinou nahnána do kouta a roky si skutečně protrpěla (svého syna js nakonec nedala k osvojení kvůli jeho otci a vychovávám ho). Kdo nechcete dítě, nemějte ho. Někomu stačí jedno dítko a kariéra, která rodinu uživí. Ale to patří jinam.

asi souhlasim s negativnimi nazory, ze pan doktor jedna rychle a spoustu veci jen odbyde. Take jsem mela pocit, ze kdyz jsem odesla z ordinace, jako kdybych tam ani nebyla. IVF bych si pres nej urcite nedala.

Jsem moc spokojená s panem doktorem Dejmkem, choodim k nemu již 14 let, jsem podruhé těhotná a pana doktora si nemůžu vynachválit. Je trpělivý, všechny mé dotazy zodpoví, jsem ráda, že k němu chodím. Vždy dostanu potřebnou péči, ať jde o těhotenskou poradnu nebo když mám jakýkoli problém. Se sestřičkama je to už horší, ale hodnotíme yde lékaře, takže nejlepší.