Interní lékařství, nefrolog. poradna
Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Pan doktor moc hodný, komunikativní, sestřička ochotná, milá, vstřícná.Jsme moc rádi,že chodíme sem.

K tomuto lékaři již chodím mnoho let. Pokud budete volit lékaře zvolte jiného. Nekomunikuje, neporadí, neléčí. Zapíše hodnoty rozborů do karty, změří tlak a to je tak vše. Pokud máte nějaký problém, dělá raději že neslyší, nanejvýš něco zamumlá a nic neřeší.
Sestra je vynikající.

příjemný doktor,sestřička ochotná ,příjemná ,usměvavá,vše zládá,organizace na jedničku

K panu doktorovi jsem chodila asi 3 roky a uz bych k nemu nikdy nesla - pokud se vyskytl zdravotni problem, tak mi doporucil zhubnout a cvicit (mam BMI 20) a to bylo vse. S pacienty nekomunikoval, "tichy" ve vztahu k lekari nepovazuji za idealni, nebot lekar by mel predevsim diagnozu komunikovat. Nedoporucuji ani nahodou.

Pan doktor je vynikající, má zájem o pacienta. Jeho sestřička e velmi ochotná, příjemná a zvládá velké množství pacientů bez problémů.

příjemný,dobrý odborník,citlivý,empatický