Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Husovo nám. 2347, Rakovník
Samostaná ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Profesionální, milá, vstřícná lékařka, která vyslechne, vysvětlí, najde nejlepší léčbu a nepředepisuje zároven léky zbytečně - např.antibiotika. Vyzdvihla bych i lidský přístup a to, že si udělá čas, a nevyhodí člověka po třech minutách...

K
Ověřeny pacient

Výborná lékařka s lidským přístupem. Nemá problém člověka vyslechnout, nebere pacienty "jak na běžícím pásu". Mohu jedině doporučit.

H

Příjemné jednání a profesionální přístup.

K paní doktorce jsem během několika let zavítala pouze 3x. Netrpím často nemocemi a nejsem hypochondr. Jedna návštěva byla při velmi silném kašli a zahlenění, léčení paní doktorky probíhalo standardně. Ale při dalších dvou návštěvách, které byly o méně zřetelných problémech, resp. o méně jasných příčinách (dlouhodobé žaludeční potíže a otoky nohou), jsem si připadala jako simulant a hypochondr. Výsledek - mám se smířit s problémem, prý to bude genetická rodinná zátěž...

velice dobrá, příjemná a milá doktorka

Velmi vstřícná paní doktorka, milá a ochotná. A mám pocit, že má velký přehled. Nepředepisuje léky jako na běžícím pásu, ani antibiotika, pokud to není nezbytné.

C
Ověřeny pacient

Velmi dobrá lékařka.

H

Nejlepší praktická lékařka v Rakovníku. Nic nezanedbá, důsledná, vstřícná..

VÝBORNÁ

T

Vysoce lidský, odborný přístup s možností aktivního spolurozhodování pacienta. Nabízí alternativy léčebných postupů i léků s veškerými informacemi. Zájem nejenom o dílčí problém, vždy vlídný přístup, ochota najít společné řešení.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti