Milena Pavelková, praktický lékař Ostrov

MUDr. Milena Pavelková

Praktický lékař Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hroznětínská 350, Ostrov
Poliklinika Ostrov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.

Když pominu aroganci sestry, tak paní doktorka je sice naoko milá, ale jinak je vedle jak ta jedle. Ani jednou mi nepomohla, pokud jsem přinesl výsledky od odborného lékaře, ani si je nepřečetla, přestože přede mnou hrála divadlo, že si to čte. Pak složila papír a tím to pro ní skončilo, na to, že od odborníka mám napsáno, že mě má poslat na vyšetření CT nebo udělat test na boreliózu, jsem jí musel upozornit, pak teprve znovu rozevřela papír a vypsala doporučení. Jediná oblíbená věta je, že neví, co se mnou, chápu, že nikdo neví vše, ale když už si člověk neví rady, má poslat pacienta dál. O každé doporučení si člověk musí říct a doslova vydupat. Když neví, jak dál, pošle vás na psychitrii a ještě s diví, když od psychiatra donesete zprávu, že jste psychicky naprosto v pořádku. Jen tak mimochodem, po roce bylo zjištěno, že to opravdu byla borelióza. Stačil by jediný pořádný test krve :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pani doktorka je dle meho nazoru super. Velmi svedomita a pecliva.
Presna naopak je to ale s jeji sestrou. Arogance a naladovost je bezna vec. Horsi zdravotni sestru jsem nezazil ani za totace. Staci se pokusit ji zavolat a po telefonu neco chtit. Je to pravdu skoda.


Utekla jsem od paní doktorky, pokud pominu dlouhé čekání v čekárně, které je téměř u všech praktiků, tak přístup paní doktorky byl velmi podivný. Nikdy nevěděla co se mnou a v podstatě jsem si léky ordinovala sama podle známých a reklamy, dostala jsem vždy o co jsem si řekla nic víc. Můj stav se natolik zhoršil, že jsem byla hospitalizována.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Lidi neblázněte není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem.Vy kteří jste nespokojeni zkuste přístup pana doktora Draského.Myslím že je paní doktorka taky jen člověk.Zamysleme se každý nad sebou kdo z vás jede pořád na sto procent?Ano můžete namítat že je to lékař a pracuje s lidmi to je pravda,ale pořád je to jen člověk a člověk ať chcete nebo ne CHYBUJE!


V

U paní doktorky jsem veden 12let a vždy jsem byl s její péčí spokojen.


J

Já jako pacient k paní doktorce nepatřím, ale chodím vyřizovat záležitosti mé nemocné maminky a mohu říci super přístup a hlavně se nebojíte vyjádřit své potíže, sama bych chtěla tuto ochotnou a kladně smýšlející lékařku, všem lidem se člověk nezavděčí, že negativci.


M

Velmi dobrá lékařka.


P

Souhlasím, velmi dobrá lékařka.


K

Já na ní nedám dopustit. Kdo nechodil do Varů ke Špidlovi, ten neví...


A

S paní doktorkou jsem velmi spokolen, je milá , ochotná a v případě závažnějších potíží se pacientovi vždy věnuje s potřebnou péčí nebo odešle k odborníkům. Jsem spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti