Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

Paní doktorka Mezlíková je vždy příjemně naladěná,umí si získat důvěru dítěte takovým způsobem ,že až žasnu:-), je empatická a odborníkem na místě.Docházíme k ní velmi rády.Mohu jen doporučit.
Mrázková D.


G
Ověřeny pacient

Paní doktorka zahrnuje do svého logopedického vyšetření rozbor kresby dítěte.Tu má pro ni nakreslit doma - za úkol - jistě si dovedete představit s jakou radostí a nadšením děti pro paní doktorku takový obrázek malují. Ten je ale následně ostře zkritizován rádobypsycholožkou a rodič upozorněn na zaostalý vývoj dítěte, což absolutně neodpovídá realitě, jsem z oboru, a tak toto mohu dobře posoudit. Dítě, jež nese nádherný obrázek ( z jeho pohledu dárek), je úplně v šoku z neprofesionálního rozboru a z reakce paní Mezlíkové a rozhodně to může v duši dítěte zanechat hluboké šrámy a o vlivu na sebevědomí a případnou dysgrafii ani nemluvě. Ze zkušenosti nejen své vím, že je hodně rodičů nešťastných z bleskového úsudku paní logopedky, který má podložen pouze jedním obrázkem. Pokud nemáte jinou možnost a vydáte se k této paní, vřele doporučuji vyhnout se jejím rozborům kresby dítěte. Je mi jasné, že rozvoj jemné motoriky úzce souvisí s rozvojem řeči, ale diagnostika na této úrovni je vskutku ubohá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Protože jsme si zde přečetli negativní hodnocení, chtěli bychom popsat naši, zcela opačnou zkušenost:
Máme vnuka s těžkou logopedickou vadou, která má původ v nedostatečné ovladatelnosti mimických svalů (mírné ochrnutí)- do 3,5 let nevydal žádnou hlásku! Do péče paní doktorky jsme se dostali pozdě, což bylo také na závadu. Doktor Mezlíková si nejdříve získala důvěru dítěte tím, že si s ním při logopedických cvičeních hrála. Pokládala dlaň na jeho hlavičku, tvářičky,takže působily i doteky, vyráželi na sebe vzájemně patřičné písmenko - takže dítě mělo možnost si i naposlouchat, jak má správně znít. Vždycky se na dítě smála a navodila naprosto uvolněnou atmosféru. Naučil se skutečně hodně. Některou hlásku ne úplně čistě, ale docházíme stále a snad se povede úplně všechno. Dítě chodí na logopedii do ambulance dr. Mezlíkové rádo a nazývá ji "doktorečka". Nehovoří to dost jasně? Takže jednoznačně: DOPOČUJEME !!!


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsme chodily se starší dcerou, byly jsme velmi spokojené obě, dceru naučila správné výslovnosti během půl roku formou hry, byla moc hodná, příjemná. Skoro mě mrzí, že s mladší dcerou k paní doktorce nemůžeme, protože se během prázdnin už naučila i R a Ř (má 4 roky) a není co učit :-). Tak třeba se za čas vypravíme se synem, ráda budu zas k paní Dr.docházet, příjemně strávená půlhodinka :-). Děkujeme za péči!!!


J

Jsme velmi spokojeni, chodíme k paní dr. moc rádi a hlavně, dcerka udělala ve výslovnosti velké pokroky. Děkujeme paní doktorko!


N

vynikající lěkařka


D
Ověřeny pacient

PaeDr. Mezlíková je vynikající logopedka a s dětmi to velmi umí. Veškerá cvičení mluvidel s dětmi provádí hrou, její přístup je naprosto netradiční. Dosahuje výborných výsledků. Ani u těch, jejichž vada je úporná - možná trvalá, to nevzdává. Dětmi je milována, o čemž svědčí to, že pro ně je "doktorečka".


V

Paní doktorka Milena Mezlíková je výtečný specialista ve své oboru,velice mi pomohla s komunikačními potížemi mého syna.Její profesionální a lidský přístup mi pomohl i v těžkých chvílích mého života za což jí velmi děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti