Praktický lékař stomatolog
M. R. Štefánika 3, Šumperk

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Paní doktorka je opravdový odborník, jsem jí za mnohé vděčná. Důvěřuji jí a oceňuji mimo jiné i to, že se snaží, aby pacient ušetřil, jak jen to jde. Poradila si se vším a chodím k ní do ordinace ráda.

Paní doktorka Čamková je odborník na pravém místě. Stomatologické výkony provádí výborně a bezbolestně a tím zajišťuje péči o můj chrup. V případě hlubších kazů zná taky rychlé řešení - proto maximální spokojenost. David Holý.

Paní Čamková je nejlepší zubařka za můj život,práce je kvalitní,jednání slušné a kdo je jiného názoru,potom asi nezažil ještě špatného zubaře!!Petra

Můj názor je asi takový, že paní zubařka je opravdu dobrá. Prostřídala jsem hodně zubařů a od hodně jich odešla,ale musím zaklepat,že s paní doktorkou víceméně nemám problém, kdyby všichni zubaři byli tací, neměla bych z nich strach :) První návštěvu jsem sice strachy obrečela, ale teď po nějaké době, už se vážně nebojím. Zákroky, které u jiných boleli,u ní nebolí a jsem opravdu spokojená. Kdybych k paní doktorce začala chodit dřív,třeba bych ani tolik péče nepotřebovala :D
Andrella

Dobrý den, ja si paní doktorku i paní sestřičku nemůžu vynachválit. Obě jsou moc fajn a pokaždé se mi snažili vyjít vstříc, jak jen to šlo. Takže děkuji. Ivo Žaitlík

přečetla jsem si hodnocení na sestru a paní doktorku,vzaly mne bez řečí,když moje dr. odešla do důchodu.doktorka je obyčejná žena,milá,precisní,rychlá,ale i razantní,když je třeba,celkový dojem - něžně růžová jako její ordinace.mají hodně práce,nikdo nás nechtěl,jenony neměly problém.závěr:chodíme tam rádi a nebojíme se.díky.

Pěkný den,mudr.M.Čamková patří mezi dobré stomatology a to,co se stalo Adéle,se mi ani nechce věřit.Já s ní mám jen ty nejlepší zkušenosti.Dala mi zoubky do pořádku,což jiný šumperský lékař udělat nechtěl.Jsou se sestřičkou sice někdy ráznější,ale myslím si,že jsou obě skvělé a svou práci odvádí dobře.Kéž by takových zdravotníků bylo víc.Jana

milá adélo,se zájmem a pousmáním jsem si přečetla váš příspěvek. když příjde mladá žena s výraznou malhygienou a je dotčená mou snahou o lepší úroven její hygieny a ještě s tvrzením,že ona si zuby čistí,ale nedopatřením chytila paradentosu v průvanu na půdě,tak to se adélko nezlobte opravdu vaše vystoupení vyvolává úsměv na rtech a je jen dobře,že jste změnila zubaře,at si užívá někdo jiný.a příště napište celé jméno , vy se přece nemáte za co stydět.a dolní zuby moudrosti až na malé výjimky zvládnu sama a ještě jednu poznámku,víte osmičky si klidně prořezávají a chudery neví,že nemají místo a proto rostou do kosti. s úctou dr. čamková

Dobrý den, moje osobní zkušenosti s touto stomatoložkou jsou jen ty nejlepší!!! Kvalitní ošetření, příjemná komunikace. Chodíme tam celá rodina a všichni jsme maximálně spokojeni. Já sama se každého ošetření bojím, ale před vrtáním mi nabídne opich a pak je to úplně v pohodě. Navíc bere všechny - ošetřuje i mentálně retardovaného pacienta, kterého jiní nechtěli /náš soused na ulici/, nedělá rozdíly!! Takže má našich 100% !! A rozhodně není předražená jako někteří jiní.