Široká 16, Ivančice
Nemocnice Ivančice (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: jiné místo

Vyjadřuji velké díky panu doktoru Vacuškovi za jeho profesionální přístup a kvalitní péči při vyšetřování a následných kontrolách našeho dítěte. Velmi si vážím jeho času, energie a pečlivosti při sledování vývoje dítěte. Jsem vděčna za všechna lékařova slova povzbuzení a doktorův lidský přístup. Je to ryzí, upřímný člověk a především odborník na pravém místě. Přeji mu spokojené pacienty a nám více takto skvělý lékařů.

Umístění: jiné místo Můj syn

Poznala jsem pana doktora Vacušku asi tak před rokem a nějaký měsíc k tomu. Synovi srostly dva švy na hlavičce a musel prodělat operaci. K panu doktorovi jsme se synkem jezdili na kontroly jestli se správně vyvíjí. Pan doktor je svým způsobem velmi silná a velmi výrazná osobnost, ale srdce má na pravém místě a vždy jsem odcházela po kontrole klidná, že je vše dobré. A opravdu vše se vyvinulo dobře syn je zdraví a šikovný. Dnes jsme pana doktora navšívili naposledy a řekl mi větu se které budu dlouho čerpat sílu. Moje otázka byla, pane doktore je můj syn v pořádku, řekl ano vím to. Pane doktore děkujeme vám za všechno, budeme na vás hezky vzpomínat. Zemánkovi

Umístění: jiné místo Neurologické vyšetření dítěte

Rozhodně nemohou doporučit. Diagnózu určuje od stolu a vyšetření je spíše o jeho egu než o dítěti. Poučuje všechny okolo sebe včetně personálu pracoviště, aby ukázal že on je autorita. Nestydí se ani kritizovat postupy jiných lékařů. K rodičům se chová arogantně a není ochotný nic vysvětlit. Na dítě se téměř nepodíval a vyšetření probíhalo formou kritiky rodičů a předváděním se před studenty medicíny.

Mudr. Vacuška mylně diagnostikoval synovi 2. den po narození susp.parezis pl. brach, tedy parezu plexu, řekl mi velmi arogantním způsobem, že bude v podstatě mrzák a že se to třeba nikdy nespraví, ať s tím počítám. Doporučena vojtova metoda, kterou jsme hned začali cvičit. Ručkou hýbal, ale pokud jsem mu na ni sáhla plakal, šlo vidět, že ho ručka bolí. Ptala jsem se v porodnici na rtg, bylo mi sděleno že není třeba. 4. den, kdy nás propouštěli domů, jsem znovu žádala o rtg, díky otoku, který se v oblasti pažní kosti objevil, mi bylo vyhověno. V dětské nemocnici ihned odhalili zlomeninu pažní kosti, kterou měl již od porodu. Takže velmi děkuji tak skvělému odborníkovi, kterým je pan Mudr.Vacuška, neonatolog neurolog, který nepozná zlomeninu kosti pažní u novorozence. O jeho chování a přístupu k rodičům a dětem samotným se raději vyjadřovat nebudu. Pokud bych řekla, že má chování řeznického psa, tak bych se musela všem psům světa omluvit. Tento člověk nemá v FN Brno na novorozeneckém oddělení co dělat!!!

Už je tomu deset let co jsem se setkala s tímto ,,doktorem,,. Jeho chování k postiženému dítěti a oslovení, které mu dal, nejde zapomenout. Nejde zapomenout jeho doporučení...dejte ho do ústavu a udělejte si jiný... Byla jsem u něho jen jednou,nevěděl o nás nic,vysadil lék a že mu to stejně nepomůže... a jeho konstatování,že ho mám doma pro peníze. Nedoporučuji ho rodičům,kteří mají dítě těžce postižené. Takové děti se mu nehodí na nástěnku, kde si vystavuje ty ,,zdravé,, které uzdravil. ,,Doktore,,měla jsem vás tehdy poslat víte kam.

Dobrý den,

pan doktor Vacuška, je špičkový odborník. Můj šestiletý syn se u něj léčí, už tři roky, s epilepsií. Za tu dobu jsem měl možnost poznat i několik jiných lékařů a tak si dovoluji tvrdit, je že skutečně odborníkem na svém místě.
Vřele doporučuji.

MILÍ RODIČOVÉ A OSTATNÍ PŘÍBUZNÍ A PŘATELÉ, OBČAS BY NEBYLO NA ŠKODU, KDYBY TEN,KDO UMÍ POUZE KRITIZOVAT, SE ZAMYSLEL SÁM NAD SEBOU! NA TYTO STRÁNKY JSEM NAHLÉDLA VÍCEMÉNĚ NAHODOU A JSEM NEMILE PŘEKVAPENA. CHAPU, ŽE CO DESET LIDÍ, TO DESET NÁZORŮ, ALE JSTE SI OPRAVDU JISTÍ, ŽE MUŽETE OBJEKTIVNĚ ZHODNOTIT NĚCO, ČEMU NEROZUMÍTE? MĚ OSOBNĚ DR.VACUŠKA PROVÁZÍ JIZ OD UTLÉHO DĚTSTVÍ, KDY JSEM SE LEČILA S EPILEPSIÍ, PAK NA STUDIÍCH PŘI HODINÁCH NEUROLOGIE,NASLEDNĚ PŘI PRÁCI NA NOVOROZENECKÉM ODDĚLENÍ A NAKONEC V NEUROLOGICKÉ PORARNĚ SE SVÝM VLASTNÍM SYNEM A TAK SI TROUFAM TVRDIT ZA TĚCH TÉMĚŘ 30 LET CO HO ZNÁM, ŽE JE TO ODBORNÍK NAD ODBORNÍKY. IKDYŽ, PŘIZNÁVÁM, TAK TROCHU MEDVĚD BRUNDIBÁR.

Pan doktor je nejlpesi clovicek na svete... chodila k nemu moje sestra s nedonosenymi dvojcaty a ja snim pracovala .. kdo ho soudi polde prvniho dojmu je podle me nesoudny..je pravda ,ze je to lidovy lekar,ale jeho chytrost je velika... doporucuji ho vsem je to odbornik za slovo vzaty.. holt nekde rekne vse jak ma byt a lidi to nesnesou...kdyby se cokoliv delo pujdu za nim...

Byla jsem u pana doktora poprvé a byla jsem nemile překvapená,z jeho přístupu a chování. Chování má ("řeznickýho psa")......je arogantní a chová se povýšeně. Myslím si že ve svým oboru je zcela určitě dobrý, ale měl by se zamyslet nad tím, jak se chová, tímto svým přístupem a jednáním odradí spoustu rodičů!!!!

Jeho přístup k lidem je věru VELICE nezvyklý, chová se trochu arogantně, ale doktor je to myslím, dobrý. A je i docela ochotný.