Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Havlíčkův Brod Jiný

K lékaři jsem byla odeslána v 06/2021 ortopedem s bolestí zad v bederní oblasti.Měla jsem předepsán UZ,mobilizaci a LTV.Pan doktor mi oznámil,že nic z toho mi nepomůže a že se to pokusí ovlivnit akupunkturou.Moc jsem v to nevěřila,ale doufala jsem,že jsem v rukou odborníka,který ví,co dělá,tak jsem souhlasila.Po čase stále zhoršování ,chtěla jsem změnu léčby a především instruktáž ve správném cvičení.Sdělil mi,že je léto,cvičit se mnou nikdo nebude,jestli tak ať si přijdu za čtvrt roku na podzim.Mezi dveřmi mi oznámil,ať přijdu ještě 1na akupunkturu a pak že má 3 neděle dovolenou a čau.Dnes mám zničenou plotýnku,pokročilou artrozu na dvou obratlích,24h denně bolesti a z aktivního 41letého člověka, který rekreačně sportoval,se stal někdo,kdo ujde 30 min. 2 km a končí,v noci pro bolest nespí a vyhlídkou je zničený žaludek,pokud budu užívat analgetika, která mi tlačí. Cvičení už bohužel nepomáhá.Lituji dne,kdy jsem doktora navštívila.Přitom stačilo tak málo,věnovat se pacientovi i v létě.

K Panu primáři jsem docházela asi dva roky.Po ošklivé dopravní nehodě mě Pan primář svěřil do rukou nejlepší sestře Olince Neprašové.Paní Neprašová se o mně starala 18 měsíců a velice mi s Panem primářem pomohla.Chci jím oběma touto cestou poděkovat.Michaela Šťávová Opava