Ortopedická ambulance
Kollárova 1229, Veselí nad Moravou

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

K panu doktorovi jsem byla odkázaná jít s oteklým kotníkem a každé šlápnutí bylo velmi bolestivé. Prohlédl mě a zkonstatoval, že to vlastně ani nemám nateklé, zlehčoval problém. Nedostala jsem žádné medikamenty, jenom předepsanou rehabilitaci. Můj praktický lékař mi vysvětlil, že rehabilitace na to pravděpodobně nezabere, udělal mi krevní testy a zjistil, že v kotníku je zánět. Předepsal atb. a ortézu. K panu doktorovi už nikdy více.

Arogantní a neprofesionální chování lékaře. Odborně sám nic nerozhodne a odkáže vás na dalšího lékaře a další rentgen. Bez doporučení od praktického lékaře (i přes akutní problémy) vás sice vyšetří, ale vyslechnete si dost nepříjemných slov a to by se podle mě u lékaře stát nemělo. Z osobní zkušenosti doporučuji najít si jiného ortopeda.

Pan doktor je velmi příjemny,pečlivý,všechno srozumitelně vysvětlí,nevím kdo muže napsat,že je arogantní,já jsem s ním velmi spokojená.

Jelikož jsem měl velké zdravotni problémy po pracovním úraze pan doktor mě začal urážet že jsem tlustý,líný atd a že bych potřeboval více pohybu. Vůbec jej nezajímala diagnoza a že mám špatný kloub po úraze a jednu nohu kratší. Jelikož jsem už u něj nebyl více jak rok a půl musel jsem si za jeho nadávky zaplatit. Když jsem si to vyslechl urychleně jsem odešel a zaklapl jsem za sebou dveře. Bohužel jsem u něj zapoměl ledvinku, to jsem zjistil hned na chodbě, zaklepal jsem a jak se mnou vyběhl to si nepřejte slyšet. Již nikdy více,to není doktor od té doby co dělá posudky pro jistou pojištovnu....

Výborný odborník, vysvětlí diagnózu, ochotně odpoví na dotazy, výborný přístup k dětem, jen dobré zkušenosti, doporučuji.

Ochotný odborník s lidským přístupem.

na artroskopii kolena jeden z nejlepších v okrese. díky

Po několika návšťěvách mi nebyl schopný určit diagnozu a tak sem musel přejít k jinému lékaři, dále velmi arogantní až urážlivé jednání. NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!

Arogatní chování, absolutně ignoruje co mu říkáte a nepomůže vám. Určitě nedoporučuji návštěvu.

Doporučuji,odborník