Bolzanova 512, Jičín
Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Dukelská 1325, Vrchlabí

A. Jiráska 402, Hostinné
Ortopedická ordinace (mapa)

Boženy Němcové 402, Hostinné

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové
HRADECKÁ POLIKLINIKA III (mapa)

Odborný lékař se specializací v oboru ortopedie Smlouva se zdravotními pojišťovnami : VZP / 111 /,VoZP/ 201 /,ČPZP / 205 /,OZP / 207 /,ZPŠ / 209 /,...

Velmi dobrá konzultace o nemoci, vstřícný.

Vždy vyřešil jakýkoli můj zdravotní problém, krátké čekací lhůty na vyšetření, lidský přístup. Jednoznačně palec nahoru!

Pan doktor velice vstřícný, ochotný. Sestra sice přísnější, ale na některé maminky je to potřeba, když si myslí, že na kontrolu nožiček s dětmi můžou přijít 5 minut před koncem ordinačních hodin. Manžel k němu chodí s kolenem a je také velice spokojený. Určitě doporučuji

p. doktor velmi přijemný ochotny dobrý odborník byla jsem velmi spokojená mohu jen doporučit Lida

Pan doktor je naprosto super, když jsem u něho byla před třemi lety s miminkem na kontrolu nožiček byl naprosto skvělý a trpělivý.Není co mu vytknout-snad pouze "gestapo" sestru v důchodovém věku jejíž jednání a přístup mě naprosto odrovnal ( nejenom mě)a šokoval takže při vstupu do ordinace jsem se klepala strachy jestli nestojí za rohen s palicí a rovnou mě nepraští....ale snad tam už nedělá....

Pan doktor je vstřícný, hodný, s velkou snahou pomoci, vřele doporučuji ! Já i syn jsme byli spokojeni.