Corpus-Therapy, s.r.o., Rehabilitace
Komenského 65, Suchdol nad Odrou, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

:)Pan Rek je nejen skvely fyzioterapeut,ale taky skvely clovek a hlavne profesional:).Svou praci bere jako poslani a snazi se lidem pomoci,nejen masazi ale take povzbudivymi slovy.Vzdy jsem po masazi odpocata a odreagovana a kolikrat i vysmata z nasich rozhovoru:).Vse vysvetli,poradi,snazi se vyjit vstric.TAKOVYCH LIDI JE MALO...Uz ted se tesim na dalsi navstevu.Lucie K. :)

K panu Rekovi chodím už 4 roky na masáže a lymfodrenáže. Je velmi šikovný a zkušený odborník, přesně ví ,co a jak dělat.Ne jen, že umí člověku pomoct, ale také poradit a to dobře. Po každé návštěvě odcházím s dobrou náladou. Určitě všem doporučuji.

Vážená klientko,
jelikož jsem byl upozorněn svými klienty na Vaši kritiku teprve v současné době,reaguji tak opožděně.
Víte,žádná zdravotní pojištˇovna nehradí 30 min.klasickou masáž,ale pouze měkké techniky,které jsou indikované po 15 minutách.
Jestliže jste si nevybrala dalších 9 procedur,tak jsem je Vaši zdravotní pojištˇovně ani nevykazoval!Nedělám to ze zásady.Máte možnost požádat Vaši ZP o výpis a uvidíte,že procedury tam nebudou mým zařízením vykazovány,tudiž ani proplaceny.
K tomu telefonování se nebudu vyjadřovat,raději pracuji a pomáhám,než telefonuji.
Od 1.dubna 2012 zákonem MZd.mají mít všechna zdravotní zařízení Knihu stížností,do které mohou nespokojeni klienti psát svoje výhrady k péči.
Vítám toto rozhodnutí.Já neodmítám kritiku,posunuje nás dále,pakliže je oprávněná.
S pozdravem Milan Rek-fyzioterapeut.

Nikdy v životě jsem nezažila horší "raději tomu řeknu NÁVŠTĚVA", protože masáž to nebyla ani náhodou. Poprvé když jsem u něho byla se celkem snažil, protože jsem byla nová, nicméně prohazoval mě, vůbec mi nevysvětlil co jde semnou dělat, neměla jsem šajnu a od něho jsem odcházel trošku víc polámaná než jsem k němu přišla. Nicméně dalších 10 sezení jsem si nechala proplatit pojišťovnou a vrátila se nazpět k němu, v naději že to bude lepší. HAHAHAHA, masaž MA trvat 30 minut, než jsem se vyslekla uběhlo 5 minut, jakmile jsem se položila, pan doktor dostal sms a tak si ji dalších 5 minut vybavoval, pak mě par krát po zádech poťapkal, pak mu někdo opět volal tak si zvednul telefon, s telefonem u ucha si sednul na sedačku ke mně a jednou rukou mě ŤAPKAL (masáž to určitě nebyla) a druhou rukou si držel telefon u ucha a celou dobu volal. Ťapkání skončilo a když jsem vycházela z ordinace zjistila jsem že dokonce jsem ještě dalších 5 minut měla být u něho. Takže z celkových 30 minut mě ťapkal pouze 15 minut a ještě u toho celou dobu měl v druhé ruce telefon. takovou masáž jsem opravdu nikdy nezažila. Ostuda. Jsem sama podnikatelka a učím, kdybych učila a ve výuce si vyřizovala telefonáty a dělala práci takovým způsobem jako Rek tak dnes už jsem na mizině a žádné klienty nemám. Jinak pro dodání, ostatních dalších 9 návštěv proplacených pojišťovnou jsem neabsolvovala, takže si doktůrek přišel k snadno vydělaným penizkům. A jestli to takhle dělá ze všemi..... ??? :-D