Milan Pavlis, chirurg Hořovice

MUDr. Milan Pavlis

Chirurg Více

25 názorů

Uložit


Adresa

Květinová 1449, Hořovice
Chirurgická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Nejlepší chirurg kterého znám, před devíti lety mi operoval pravý tenisový loket, super žádná bolest a plně funkční, teď udělal i levý, veliký odborník a moc mu děkuji


P
Ověřeny pacient
Umístění: Chirurgická ambulance

Pan doktor má zlaté ručičky! Spadl mi velký plný sud na nohu z výšky....odnesl to hlavně palec. Byli jsme na ambulanci na Lochotíně, čekali jsme hodinu a pul..sestřička velice příjemna!doktor mi nehet propíchal, obvázal a poslal na rentgen zda to není zlomené. Noha stále krvácela a bolela. Po jistotu jsme zajeli k panu doktoru Pavlisovi. Přijal nás i po pracovní době. Řekl mi že v první řadě mi měli nehet strnout, protože pod ním jsem měla čerstvou tržnou ránu, kterou měli zašít! To už samozřejmě nemělo cenu. Nehet mi pan doktor strhl a ránu obvázal. I přes bolest se mi moc ulevilo. Moc děkuji:)))a do žádné nemocnice mě už nikdo, nikdy nedostane.....jedině k panu doktorovi.


Ověřeny pacient

Nemám co dodat k uznávanému lékaři se svérázným,ale velice lidským přístupem k pacientovi. Chodíme k němu prakticky celá rodina,takže ho pokládáme za rodinného lékaře. Všem nám vždy pomohl s našimi zdravotními potížemi. Zachránil mi nohu před amputací,doporučil kolegu lékaře a tím mne zachránil před operací ramenního kloubu...........a bylo by toho mnohem,mnohem víc. Velice si MUDr Milana Pavlise vážím a dopručuji ho svým známým. Doporučuji ho také všem co sem nahlédnou,protože je to lékař,zasluhující nejvyšší ocenění!!! Milan Sekera


J
Ověřeny pacient

U pana doktora v posledních týdnech řeším plastiku zarůstajícího nehtu na noze. Vzhledem k tomu, že je to už třetí (předchozí dvě na jiných místech palce mi dělali kdysi jinde), si dovolím říci, že vím, jak to s tím chodí. A i když ještě nemám palec dohojený, jsem zatím 100% spokojená. Pan doktor je trochu svéráz a s ničím se nemaže, komu to ale nevadí, ten bude určitě spokojený.


V
Ověřeny pacient

Maximální spokojenost!!!!!!!!!!!
Nejlepší chirurg a lékař vůbec.


F
Ověřeny pacient

K PANU DOKTOROVI CHODÍM JIŽ PŘIBLIŽNĚ 16 LET A JSEM S NÍM VELICE SPOKOJENA.


L
Ověřeny pacient

Všechno vysvětlí předem, poradí a při operaci vždy řekne co teď bude dělat a ještě se zeptá, jestli to nebolí. Mohu beze strachu přijít s jakýmkoliv problémem. Také má pořád plnou čekárnu, ale na dobrého chirurga si všichni rádi počkají. Chválím, jsem ráda, že ho mám poblíž!


Pan MUDr. Pavlis nás přijal ve svém volnu, po telefonické domluvě. Spravil to, co v nemocnici podělali. Choval se výborně. Děkuji mu Mizerová.


Ověřeny pacient

Nejlepší chirurg kterého znám.
Všem moc doporučuji.


Ověřeny pacient

Tak tento pan chirurg jakým je Milan Pavlis nemá konkurenci je to opravdu kapacita , ať za nim pacient přijde s s čímkoliv odchází spokojený! Je mistr !! Chodime k panu doktorovi celá rodina i naši přátelé a doposud mě i ostatním prokázal tu nejlepší péči . Pan doktor M. Pavlis ví co dělá a dělá to výborně . Mohu všem jen doporučit pokud žádaji všichni ostatni jako já a moji blízcí jen to nejlepší co se lékařů týče Jaroslava Furbacherová Kadaň


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti