Květinová 1449, Hořovice
Chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance

Pan doktor má zlaté ručičky! Spadl mi velký plný sud na nohu z výšky....odnesl to hlavně palec. Byli jsme na ambulanci na Lochotíně, čekali jsme hodinu a pul..sestřička velice příjemna!doktor mi nehet propíchal, obvázal a poslal na rentgen zda to není zlomené. Noha stále krvácela a bolela. Po jistotu jsme zajeli k panu doktoru Pavlisovi. Přijal nás i po pracovní době. Řekl mi že v první řadě mi měli nehet strnout, protože pod ním jsem měla čerstvou tržnou ránu, kterou měli zašít! To už samozřejmě nemělo cenu. Nehet mi pan doktor strhl a ránu obvázal. I přes bolest se mi moc ulevilo. Moc děkuji:)))a do žádné nemocnice mě už nikdo, nikdy nedostane.....jedině k panu doktorovi.

Nemám co dodat k uznávanému lékaři se svérázným,ale velice lidským přístupem k pacientovi. Chodíme k němu prakticky celá rodina,takže ho pokládáme za rodinného lékaře. Všem nám vždy pomohl s našimi zdravotními potížemi. Zachránil mi nohu před amputací,doporučil kolegu lékaře a tím mne zachránil před operací ramenního kloubu...........a bylo by toho mnohem,mnohem víc. Velice si MUDr Milana Pavlise vážím a dopručuji ho svým známým. Doporučuji ho také všem co sem nahlédnou,protože je to lékař,zasluhující nejvyšší ocenění!!! Milan Sekera

U pana doktora v posledních týdnech řeším plastiku zarůstajícího nehtu na noze. Vzhledem k tomu, že je to už třetí (předchozí dvě na jiných místech palce mi dělali kdysi jinde), si dovolím říci, že vím, jak to s tím chodí. A i když ještě nemám palec dohojený, jsem zatím 100% spokojená. Pan doktor je trochu svéráz a s ničím se nemaže, komu to ale nevadí, ten bude určitě spokojený.

Maximální spokojenost!!!!!!!!!!!
Nejlepší chirurg a lékař vůbec.

F

K PANU DOKTOROVI CHODÍM JIŽ PŘIBLIŽNĚ 16 LET A JSEM S NÍM VELICE SPOKOJENA.

Všechno vysvětlí předem, poradí a při operaci vždy řekne co teď bude dělat a ještě se zeptá, jestli to nebolí. Mohu beze strachu přijít s jakýmkoliv problémem. Také má pořád plnou čekárnu, ale na dobrého chirurga si všichni rádi počkají. Chválím, jsem ráda, že ho mám poblíž!

Pan MUDr. Pavlis nás přijal ve svém volnu, po telefonické domluvě. Spravil to, co v nemocnici podělali. Choval se výborně. Děkuji mu Mizerová.

Nejlepší chirurg kterého znám.
Všem moc doporučuji.

Tak tento pan chirurg jakým je Milan Pavlis nemá konkurenci je to opravdu kapacita , ať za nim pacient přijde s s čímkoliv odchází spokojený! Je mistr !! Chodime k panu doktorovi celá rodina i naši přátelé a doposud mě i ostatním prokázal tu nejlepší péči . Pan doktor M. Pavlis ví co dělá a dělá to výborně . Mohu všem jen doporučit pokud žádaji všichni ostatni jako já a moji blízcí jen to nejlepší co se lékařů týče Jaroslava Furbacherová Kadaň

Já si tedy osobně stěžovat nemohu , kdo by se taky těšil k doktorovi a k chirurgovi zvláště ,ale když je nějaký problém ,který se práškama řešit nedá , holt musí přijít skalpel ,tak už to holt v životě je . Měl jsem takovou bouly na nepříjemném místě , ted už je to v pohodě . Jako pacient mám možnost hodnotit nejvíce chování a taky to ,zda se mi můj problém lepší . Takže mi stačí vědět,že v případě potřeby vím ,kam mám zajít :-)