MUDr. Milan Pavlis

Uložit

Chirurg Více

26 názor

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Chirurgická ambulance
Květinová 1449, Hořovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Chtěla bych moc poděkovat za vše co dělá,je skvělý ve všem ,přístup pochopení a hlavně umí léčit , chodíme k němu celá rodina a velice spokojeni

A
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Nejlepší chirurg kterého znám, před devíti lety mi operoval pravý tenisový loket, super žádná bolest a plně funkční, teď udělal i levý, veliký odborník a moc mu děkuji

P
Ověřený profil
Umístění: Chirurgická ambulance

Pan doktor má zlaté ručičky! Spadl mi velký plný sud na nohu z výšky....odnesl to hlavně palec. Byli jsme na ambulanci na Lochotíně, čekali jsme hodinu a pul..sestřička velice příjemna!doktor mi nehet propíchal, obvázal a poslal na rentgen zda to není zlomené. Noha stále krvácela a bolela. Po jistotu jsme zajeli k panu doktoru Pavlisovi. Přijal nás i po pracovní době. Řekl mi že v první řadě mi měli nehet strnout, protože pod ním jsem měla čerstvou tržnou ránu, kterou měli zašít! To už samozřejmě nemělo cenu. Nehet mi pan doktor strhl a ránu obvázal. I přes bolest se mi moc ulevilo. Moc děkuji:)))a do žádné nemocnice mě už nikdo, nikdy nedostane.....jedině k panu doktorovi.


Ověřený profil

Nemám co dodat k uznávanému lékaři se svérázným,ale velice lidským přístupem k pacientovi. Chodíme k němu prakticky celá rodina,takže ho pokládáme za rodinného lékaře. Všem nám vždy pomohl s našimi zdravotními potížemi. Zachránil mi nohu před amputací,doporučil kolegu lékaře a tím mne zachránil před operací ramenního kloubu...........a bylo by toho mnohem,mnohem víc. Velice si MUDr Milana Pavlise vážím a dopručuji ho svým známým. Doporučuji ho také všem co sem nahlédnou,protože je to lékař,zasluhující nejvyšší ocenění!!! Milan Sekera


J
Ověřený profil

U pana doktora v posledních týdnech řeším plastiku zarůstajícího nehtu na noze. Vzhledem k tomu, že je to už třetí (předchozí dvě na jiných místech palce mi dělali kdysi jinde), si dovolím říci, že vím, jak to s tím chodí. A i když ještě nemám palec dohojený, jsem zatím 100% spokojená. Pan doktor je trochu svéráz a s ničím se nemaže, komu to ale nevadí, ten bude určitě spokojený.


V
Ověřený profil

Maximální spokojenost!!!!!!!!!!!
Nejlepší chirurg a lékař vůbec.


F
Ověřený profil

K PANU DOKTOROVI CHODÍM JIŽ PŘIBLIŽNĚ 16 LET A JSEM S NÍM VELICE SPOKOJENA.


L
Ověřený profil

Všechno vysvětlí předem, poradí a při operaci vždy řekne co teď bude dělat a ještě se zeptá, jestli to nebolí. Mohu beze strachu přijít s jakýmkoliv problémem. Také má pořád plnou čekárnu, ale na dobrého chirurga si všichni rádi počkají. Chválím, jsem ráda, že ho mám poblíž!


Pan MUDr. Pavlis nás přijal ve svém volnu, po telefonické domluvě. Spravil to, co v nemocnici podělali. Choval se výborně. Děkuji mu Mizerová.


Ověřený profil

Nejlepší chirurg kterého znám.
Všem moc doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti