Milan Navrátil, praktický lékař Vyškov

MUDr. Milan Navrátil

Praktický lékař

44 názorů

Uložit


Adresa

Puškinova 63, Vyškov
Praktický lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
44 názorů

A
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař Nemoc

Pan doktor Navrátil je úžasný, hodný lékař a navíc velice hezký.nechodim k nemu často.ale vždy když se na něho podívám jako by mladl.


B
Ověřeny pacient

jsem u pana doktora od zacatku,a je to skvely lekar na spravnym miste.Ve Vyskove najit dobreho lekare je velky problem,a s panem doktorem jsem spokojena na maximum.Hodne pomaha a nasloucha svym pacientum.Doporucuji!


P
Ověřeny pacient

I já se přidávám a souhlasím s názory negativních příspěvků. V dobách začátků pana doktora byly slibovány hory doly, nyní je problém, aby vás pan doktor vůbec poslal na vyšetření k odbornému lékaři o které si sami zažádáte. Nechci být konkrétní, ale rozpoznat chronické onemocnění, které máte navíc v rodině a které bylo doprovázeno snad všemi příznaky, by opravdu měl. Následná hospitalizace a operace již byla nevyhnutelná. Následně, kdy se k němu tato informace dostala, otočil o 180° a byl jako mílius, předepsal by vám i nemožné. Postupem času se však vracel do starých kolejí a v tomto trendu pokračoval nejen u mě, ale i jiných. Díky těmto zkušenostem, které se opakují od něj odcházím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Naprosto mi "pacient ze 13.2.2013"" mluví z úst,naprostý souhlas,až na to,že OL má velký problém vám napsat lék hrazený pojišťovnou,i když máte chřipku či angínu.Jen vám doporučí pastilky a paralen,i když vám právě ten paralen už více jak týden nezabírá.Skoda mluvit.Budeme dál chodit jako ovce k tomuto OL?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Souhlasím s negativními názory pacientů. Když ptáčka lapali, sliboval hory doly. S odtupem času převládá osobní byznys nad potřebami pacienta, přestože má na léčbu a platby od své ZP nárok. Neumí nebo nechce koordinovat vaši zdravotní léčbu z vyšetřeními u odborných lékařů. Chodíte od odborníka k odborníkovi a u OL jste přítěží, protože se mu nákladově nehodíte do tabulek. Ocítáte se v začarovaném kruhu bez efektu léčby a takměr bezmocný jako simulant. Napíše Vám léky - se zaťatýma zubama a nazdar. O nějakém vyšetření - kontrole tlaku či poslech si můžete nechat zdát, pokud nemáte teplotu nebo chřipku. Lékařská přísaha nebo profesionální a lidský přístup, jaký by jsme od OL či rodinného lékaře je tatam. Změnit lékaře? Za koho. Řeknou si navzájem jak je pacient problematický a jste tam, kde jste nechtěli být. Zde je asi rada marná. Musíme to ztrpět a svého lékaře finančně dále podporovat, ale nezatěžovat. Pan doktor by měl jít asi nazkušenou na "západ", kde si uvědomují, že je pacient platící zákazník se svými právy, ale i povinnostmi. Bůh nám žehnej zda se to někdy zlepší?!?!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodim 2 roky s přestávkou a mám stále horší pocit když k němu jdu je mi špatně,nejraději by člověka potopil na lžičce vody.Nemám dobrý pocit.Sestřička je velmi příjemná,ale u pana doktora si nejsem jistá.Rozmýšlím změnit lekaře

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

pan doktor je velmi příjemný, dává pacientu srozumitelně najevo, že je odborník a dokáže jak poradit, tak pomoct, nikdy jsem ho nenavštívil, aby se choval nervozně, zasmušile, ledabyle, nepůsobí nesoustředěně, návštěvu u něho si člověk vždy může vychutnat, je precizní a profesionální člověk na svém místě.


L
Ověřeny pacient

Velice snaživý a dobrý lékař,vřele doporučuji


nejlepší!!!


S panem doktorem jsem byla ze začátku velice spokojená ale postupem času se začal shoršovat. V pondělí jsem omdlela a šla jsem kněmu a co udělal tak mě akorád poslechl a dal mi prášky ani mi nezměřil tlak nic. Proto si myslím že by se měl polepšit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti