MUDr. Milan Mareček

Zubař Více

Rožnov pod Radhoštěm 1 adresa

Praktický zubní lékař
Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm

Pečlivý a precizní stomatolog a především odborník na svém místě ! Ošetření bez bolesti, skvělý přístup. Neznám lepšího .

Vynikající stomatolog, výborná nauka o hygieně zubů, maximálně profesionální přístup k pacientovi, dobrá muzika při práci :-). Moderní ordinace, která kráčí ruku v ruce trendům, modernizaci a novým technologiím.

U pana doktora Marečka jsem sice krátkou dobu,ale jeho odvedená práce je pečlivá a na profesionální úrovni.S mým předchozím zubařem nesrovnatelné,čekací doba mě nezajímá,zajímá mě kvalita odvedené práce a ta je super,takže DOPORUČUJI!!

Pana doktora můžu jen doporučit. Jde sice z něho strach, ale je na špičkové úrovni. Snaží se, aby jeho pacienti měli chrup zdravý a vpořádku.

Po všech stránkách maximálně vyhovuje. Dlouhé čekací doby na objednávky jsou prostě daň za kvalitního zubaře. V akutních případech jsem nikdy nezažil problém s ošetřením v ranním intervalu pro bolestivé případy. Komunkace s pacientem je korektní, jasná a stručná, obsahově zcela pertinentní.

Po půl roce opět na preventivní prohlídce. Milý a usměvavý personál, zuby v pořádku, několik připomínek k čištění, preventivní rentgeny, které hned pan doktor vyhodnotil a ukázel mi je.V této ordinaci mně naučili pečovat o zuby a takto si představuji návštěvu u svého zubaře.

K Mudr. Mareckovi som chodila pred piatimi rokmi. Teraz som odstahovana 250km. Kazdy zubny lekar ktory mal moznost vidiet pracu Dr. Marecka sa ma pyta, kto mi to robil a zaroven hodnoti - velmi dobra prace. Za tu dobu haldam odbornika, ktory by sa mu vyrovnal a uvazujem nad navratom k Dr. Mareckovi napriek dialke. Jeho odborne znlosti a praca su opravdu spickove, je to kavlita a za dnesnu cenu.

Jako odborník nemá chybu!!! Je opravdu specialista, ale s tím chováním k pacientům by měl něco udělat.

V pohodě.

Díky doktoru Marečkovi mám chrup,po kterém jsem dlouho toužila.Cením si jejich přijemného vystupování a péče ,kterou mi se sestrou vždy věnují.Díky sve profesionalitě a důslednosti mi přeléčil a zachránil každý zub.Velkou péči věnuje také prevenci.Pořádá školení ,jak se starat o chrup,které jsem absolvovala a všem bych ho doporučila.Nemůžu souhlasit s negativním hodnocením.Asi tito lidé nemají s kým srovnávat.Já mám a proto bych nikdy neměnila.Já můžu jen děkovat.