MUDr. Milan Mareček

Zubař Více

Rožnov pod Radhoštěm 1 adresa

14 názor

Adresa

Praktický zubní lékař
Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Pečlivý a precizní stomatolog a především odborník na svém místě ! Ošetření bez bolesti, skvělý přístup. Neznám lepšího .

J
Ověřený profil

Vynikající stomatolog, výborná nauka o hygieně zubů, maximálně profesionální přístup k pacientovi, dobrá muzika při práci :-). Moderní ordinace, která kráčí ruku v ruce trendům, modernizaci a novým technologiím.

U pana doktora Marečka jsem sice krátkou dobu,ale jeho odvedená práce je pečlivá a na profesionální úrovni.S mým předchozím zubařem nesrovnatelné,čekací doba mě nezajímá,zajímá mě kvalita odvedené práce a ta je super,takže DOPORUČUJI!!


Pana doktora můžu jen doporučit. Jde sice z něho strach, ale je na špičkové úrovni. Snaží se, aby jeho pacienti měli chrup zdravý a vpořádku.


Po všech stránkách maximálně vyhovuje. Dlouhé čekací doby na objednávky jsou prostě daň za kvalitního zubaře. V akutních případech jsem nikdy nezažil problém s ošetřením v ranním intervalu pro bolestivé případy. Komunkace s pacientem je korektní, jasná a stručná, obsahově zcela pertinentní.


J

Po půl roce opět na preventivní prohlídce. Milý a usměvavý personál, zuby v pořádku, několik připomínek k čištění, preventivní rentgeny, které hned pan doktor vyhodnotil a ukázel mi je.V této ordinaci mně naučili pečovat o zuby a takto si představuji návštěvu u svého zubaře.


K

K Mudr. Mareckovi som chodila pred piatimi rokmi. Teraz som odstahovana 250km. Kazdy zubny lekar ktory mal moznost vidiet pracu Dr. Marecka sa ma pyta, kto mi to robil a zaroven hodnoti - velmi dobra prace. Za tu dobu haldam odbornika, ktory by sa mu vyrovnal a uvazujem nad navratom k Dr. Mareckovi napriek dialke. Jeho odborne znlosti a praca su opravdu spickove, je to kavlita a za dnesnu cenu.


K

Jako odborník nemá chybu!!! Je opravdu specialista, ale s tím chováním k pacientům by měl něco udělat.M

V pohodě.


J

Díky doktoru Marečkovi mám chrup,po kterém jsem dlouho toužila.Cením si jejich přijemného vystupování a péče ,kterou mi se sestrou vždy věnují.Díky sve profesionalitě a důslednosti mi přeléčil a zachránil každý zub.Velkou péči věnuje také prevenci.Pořádá školení ,jak se starat o chrup,které jsem absolvovala a všem bych ho doporučila.Nemůžu souhlasit s negativním hodnocením.Asi tito lidé nemají s kým srovnávat.Já mám a proto bych nikdy neměnila.Já můžu jen děkovat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu