Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Současně funguje jako lékař na příjmu pacientů v Lázních Kundratice.
Moje zkušenost - arogantní, nevstřícný, chování k pacientům hrozné.
Tady nepomůže ani obhajoba rodinných příslušníků. Divím se lázním, že tuto "osobu" vůbec zaměstnávají - je fakt, že mají nedostatek lékařů, ale omluva to není. ms

Manžece operovalpan doktor žlučník když ji bylo 28 let. Jizvu má cca 25 cm. myslím že to není standartní.j

Lehké to s námi pacienty asi opravdu není, ale nemyslíte, že když někdo napíše toto ohodnocení, tak k tomu má asi dost dobrý důvod. a věřte , že ho mám. Nedivím se, že se jich zastáváte, když pracujete na jednom oddělení, ale bohužel musíte uznat , že i mistr tesař se někdy utne. A to byl bohužel náš případ.

Pracuji také na chirurgickém oddělení ve Frýdlantě.Zaráží mě předchozí komentář onoho pisálka,zřejmě si též na něco hraje.Napsat takové anonymní hodnocení svede každý trouba.Zřejmě pan doktor řekl něco pravdivého a to neměl a dočkal se takové "chvály".
Myslím si,že každý lékař je člověk na svém místě.Lehké s Vámi pacienty to opravdu není!!!Anonymní pisatelé by se nad sebou mohli aspoň trošku zamyslet:-(!