No mohu upřímĕ říct, že tento doktor mi dokázal odstranit bradavice už po prvním zákroku, což mnoho specializovaných lékařů nedokázalo. Bezbolestnĕ a rychle. S níže uvedenými názory nesouhlasím, je milý, vtípkař a rozhodnĕ odborník.

Husovo náměstí 1032, Lysá nad Labem
Soukromá chirurgická ordinace (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

2.5

Dostal jsem v baru ze tří metrů whiskovkou do čela ta se rozletěla. Na čele okamžitě ohromná boule a krev. Dostavil jsem se snad po 15.letech na pohotovost, kde bohužel měl službu Mudr. Hrubec. Nejdříve jsem absolvoval školení o tom jak on v dětských letech měl také boule a nikam nechodil, dále arogance největšího zrna s křikem o tom jak zneužívám zdravotnictví, co si to dovoluji otravovat a že by mě to nechal vše nejraději zaplatit. Nevěřil jsem, že je toto vůbec možné takhle se chovat. Korunu všemu dal tomu, když prohlásil, že jsem ho tímto ošetřením vzbudil a kdyby teď měl operovat, tak bude nevyspalý.

nepříjemný, postrádající elementární základy slušného jednání s pacientem, pojem etické chování pravděpodobně nikdy nezaslechl a navíc utápějící se ve svém přesvědčení, že on je ten nejchytřejší.
Rozhodně po zkušenosti s ním a jeho podřízenými na chirurgickém oddělení Městské nemocnice v Městci Králové, nedoporučuji nikomu svěřit se do ruou takovýmto na "slovo vzatým odborníkům"

Odborník,profesionál,přístup vstřícný,léčba výborná,díky.

Už toto příjmení tohohle ´´pana doktora´´ vystihuje- hrubý,nepříjemný,neprofesionální.Byla jsem u něj jednou a od ted kdyby mi bylo nejhůř a na dveřích pohotovosti viselo jeho jméno tak jdu domů.Přišla jsem do ordinace po dvou denní bolesti břicha ,teplotě,nechutenství ..Měla jsem zelenou barvu.´´pan doktor´´řekl at si lehnu hodinu mi prohmataval břicho což hodně bolelo,mezitím se zeptal co dělám za školu ,když jsem odpověděla že zdravotní odvětil:tak to je jasné že znáte všechny příznaky apendixu tak to tady hrajete..Koukala jsem na něj jak blázen ..pak se mě zeptal zda náhodou nemám v ten den praxi řekla jsem že jo..Na to se mě zeptal proč sem na ní nešla.Pan doktor asi neměl apendix protože jinak by pochopil že když sem se bolestí ani nemohla narovnat,a je mi blbě od žaludku a celkově jsem byla slabá -tak že na praxi asi jít nemůžu..Dále řekl že když teda tak hrozně chci jít do nemocnice tak že mě tam na jeden den dá.Řekl že mi nic není a hotovo.Na lůžkovým oddělení jsem po třech hodinách kde jsem teplotu z 37 mela skoro 39 byla informována jiným panem doktorem který byl mým ošetřujícím lékařem že tak za hodinu až dvě pojedu na sál..Probudila jsem se na pokoji(na sále jsem strávila asi 2 hodiny) a řekli mi že mam tři malý jizvy ,že jsem měla ten nejpokročilejší zánět apendixu ,že mi už praskl..Pak mi ještě jiný pan doktor řekl že jak apendix praskl tak se mi obsah vylil do břicha měla jsem zánět pobřišnice.Stačilo prý pár hodin,dostavila se otrava krve a nemusela jsem tu už být.
Takže ´´pane doktore´´ moc děkuju!!!!
100% NEDOPORUČUJI!!!

nooo comentos..!!!!!

2.5

Odborník,profesionál,přístup vstřícný,léčba výborná,díky.

Takže ´´pane doktore´´ moc děkuju!!!!
100% NEDOPORUČUJI!!!

nooo comentos..!!!!!