Odborný lékař kožní
Butovická 365, Studénka

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Po asi 10 navstevach mohu rict ze:
- canibal je "nejchytrejsi" clovek na teto planete - asi jako Vaclav Klaus - nikdy se nesnazte prijit s nazorem ktery se mu nelibi -> na to jsem si po par sezenich ale uz tak nejak zvykla
- LECBA: atopicky ekzem mi lecil tak, ze mi od prvni chvile nasazoval vysoke davky kortikoidu, nasadil dietu a postupne davky nechal snizovat - vysledek samozrejme nulovy - bez kortikoidu se nedalo vydrzet ani par dni -> cili pan doktor misto aby lecil pricinu, naopak tlumil priznaky, coz ma ve svem dusledku mnohem horsi vliv na zdravi
- VYSLEDEK: canibalovu lecbu jsem ukoncila a presla na lecbu homeopatiky spojenou s vycistenim organismu

Pan doktor se mi už po první návštěvě velice zamlouvá, jelikož nejsem příliš důvěřivá ke klasickým postupům v dnešní medicíně tedy předepisování hromady léčiv které pouze utlumí příznaky a navodí u pacienta dočasný pocit spokojenosti z toho, že ho už nic neotravuje....
Je fakt že pan doktor působí dost přísným dojmem, takže možná většina zde nespokojených pacientů má trochu strach, taky hlavně strach z toho, že budou muset obětovat některé tučné a kořeněné tělesné požitky pro své zdraví. Já považuju jeho přístup za naprosto správný, ne že hned napíše mast která vás zbaví svědění a hotovo ale jde řešit přímo příčinu, a i můj oblíbený léčitel Jiří Janča píše, že veškeré kožní nemoci jsou způsobeny poruchou látkové výměny. Strava je základ. Důvěřuji panu doktorovi a taky sestřička je moc milá paní a vůbec v ordinaci i čekárně je taková zvláštní příjemná atmosféra. Určitě doporučuji...Jinak jeho léčba je opravdu účinná aspoň z mé zkušenosti, měsíční syn dostal atopický ekzém, měl děsnou vyrážku po obličeji a pomalu po celém těle, pan doktor doporučil dietu a napsal mast. Namazala jsem jí syna dvakrát v den příjezdu od doktora a když jsme se druhý den probudili, po vyrážce ani stopy, leželo vedle mě krásně růžové miminko ! myslela jsem že se stal zázrak protože jsme to nějakou dobu léčili mazali vším možným a nic s tím ani trochu nehnulo. Tak přinejmenším můžu říct, že pokud má vaše dítko atopický ekzém, pan doktor vám podle mě určitě pmůže

Jeho léčebné metody ted hodnotit nebudu, i když se přikláním k většině že je zvláštní. Ale hodně mi vadí jak je nevychovaný, protože než přijde do své ordinace,prochází kolem pacientů ze zubního a ještě jsem ho neslyšela nikdy pozdravit.A to není normální.

Vynikající kožní doktor. Vřele doporučuju, kdo máte nějaký kožní problém. Pan doktor Vám zajistí kvalitní péči. Mluvím z vlastní zkušenosti.
Horáková Marie

Pana doktora Canibala doporučuji všem, kteří mají kožní problémy!!! Je to milý pan doktor a rád poradí. Léčba je dlouhodobá, ale úspěšná!

fantasmagorie pacientů by měly být trestné!

s paní Mgr. Lenkou D. nemohu souhlasit. Možná má špatné zkušenosti, ale já tam chodím už nějaký rok a pan doktor se chová standardně jako kterýkoliv lékař. Zkušeností má dost a dokáže odhalit i to, co by druzí hodili za hlavu a brali to jako banalitu. Mluvím konkrétně o rakovině kůže! Jsem mu vděčný, že mě pečlivě prohlédl a poslal na vyšetření. Jo, a s tou nahotou? Paní zřejmě nemá rada gynekologa :-)a zapomněla si přečíct, že tento lékař je i odborník na pohlavní choroby, takže příště si lépe pročtěte na co se vůbec lékař specializuje. Ten titul před jménem si vystavte leda doma v obyváku, protože v této diskusi je vám na nic. Přeji všem hezký den a úspěšnou léčbu pod dohledem pana doktora.

Také jsem náhodou narazil na tuto diskusi ohledně návštěvy pana doktora Canibala. Musím říci, že pan doktor vyžaduje při léčbě od pacientů disciplinovanost!!! Léčba je pak na 98% úspěšná. Pan doktor je VELKÝ odborník! Líbí se mi na něm, že využívá své bohaté zkušenosti a předepíše pacientovi na míru mastičky a prostředky! Na trhu je velká spousta drahých prostředku, ale on dokáže z těch prostředků vybrat ty levné a stejné účinné jako ty nejdražší! Doporučil mi jak mám promazávat pokožku, že není potřeba drahé krémy, ale stačí např. přidat do koupele škrob, mléko nebo olej. Ostatní kožní lékaři mi doporučili různé přípravky od distributorů, jen jeden přípravek stál kolem 400,- Kč. Jedna kožní návštěva mě stála 500,- Kč. Nejsem skrblík, abych šetřil na svém zdraví, ale proč platit za to stejné dvojnásobek více! Ještě jedna věc, dieta není o tom, aby jste dali nějaké kilo dolů, ale aby jste zbytečně nedráždili pokožku. Chci doporučit všem pacientům, že pokud budete naslouchat panu doktorovi a poctivě dodržovat jeho rady, uleví se Vám od potíží!!!

Zcela náhodou jsem objevila tyto stránky. K Dr.Canibalovi jsem chodila asi před 2 lety a nemohu si na něho stěžovat. Pokud je člověk ukázněný a dbá jeho rad a doporučení a není netrpělivý, výsledky se dostaví.Přirozenou cestou, ne tím, že se zamaskují pouze příznaky. Nad tím by se měl každý zamyslet,zvlášt´když kritizuje jeho výživová doporučení,která jsou správná.

W

byl jsem u nej teda jen jednou. ale pusobil na mne pohodvy a zkusenym dojmem