Čechova 43, Lanškroun
Sam.ord.lékaře spec.-neurologie

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

jeden z nejlepších které znám.Sympatický,příjemný,pečlivý,vyslechne a poradí a hlavně léčí"jsem velice spokojená s M.Břečkou.

Doktor je to výborný,ale sestra je ta nejnepříjemnější jakou jsem kdy potkal.

Š

m
Milý,empatický pan doktor,vždy v pohodě,kterou přenáší i na pacienty.To by samozřejmě nestačilo,kdyby nebyl odborník na svém místě.Vyslechne,pacient nemá pocit,že zdržuje,pečlivě vyšetří,popř.pošle na další odborné vyšetření.Na pacienta si udělá čas třeba i mimo ordinační hodiny.

Super doktor, velmi poctivý se zájmem o pacienta, obětavý a milý.

Velice příjemný a ve svém oboru nejlepší neurolog

Výborný lékař i člověk,velmi ochotný,obětavý,pečlivý a sestra už se také zlepšila.

Ochotný,prostě profesní přístup

Souhlasím, s panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Více takových doktorů.

Pan doktor Břečka je zatím nejlepší doktor, kterého jsem v životě potkala. Odborník ve svém oboru, psycholog po všech stránkách.

Velice ochotný a přitom odborník

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• dobrý den. 6,12,2017 jsem byla na vyšetření karpálního nervu,po zavedení jehly do nervu mi otekl kloub palce tak, že jsem již v lednu musela zůstat v pracovní neschopnosti. Aby toho nebylo málo, když jsem musela používat jen levou ruku tak mi otekla až ke kloubům prstů i se zápěstím. Užívala jsem tyto předepsané léky nimesil,surgam,melocox,ibalginy v různém provedení,kostival mast ,flagor,fenistil, paralen, ke všemu aescin. Musela jsem absolvovat i rehabilitace, které ještě bohužel tento zdrav. stav zhoršoval tak na žádost lékaře reh. centra mi tuto procedůru ukončil .Otoky a bolest stále přetrvávají.Moje praktická lékařka je už v koncích. Prosím pomozte. Chci chodit do práce. Moc děkuji za odpověď jestli to bude možné

Byly provedeny laboratorní testy na zánětlivé markery ? Ztotožňuji se s názorem kolegů, revmatologické vyšetření
    je nezbytné

Milan Břečka