Odborný lékař neurologie
tř. Svobody 32, Olomouc

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

U paní doktorky jsem byla poprvé a naposledy, při první kontaktu jsem byla zděšená, už při příchodu do čekárny, se na mě obořila její zdravotní sestra, co tu chci a to jsem byla objednaná. Po dvou hodinách čekání na mne přišla řada. Mám problémy s krční páteří a po její manipulaci jsem už vůbec nemohla pohnout hlavou, napsala mi recept a já šla z ordinace v ještě horším stavu než jsem přišla. A to se vychválila jak to umí. K této paní doktorce už nikdy více.
Lékař by měl mít kromě medicínských znalostí i lidský přístup a to jsem u této paní doktorky opravdu nenašla. Nyní mám jinou paní doktorku,u které jsem našla vše,co má pravá lékařka mít.

Vzhledem k datování negativních zpráv mám pocit, že se tu řeší úplně jiné věci než medicínské. Vlímová

Paní doktorka, kterou znám již mnoho let mi vždy pomohla, má vysoce profesionální a lidský přístup a ve svém oboru je výborná. Co se týká délky čekání v čekárně taky jsem čekala, ale byl tam zrovna nenadálý příjem, kterému se paní doktorka musela plně věnovat. Každému z nás se to může stát, že bude potřebovat náhlou pomoc lékaře a jeho plnou pozornost.