Adresa

tř. Svobody 32, Olomouc
Odborný lékař neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
3 názory

U paní doktorky jsem byla poprvé a naposledy, při první kontaktu jsem byla zděšená, už při příchodu do čekárny, se na mě obořila její zdravotní sestra, co tu chci a to jsem byla objednaná. Po dvou hodinách čekání na mne přišla řada. Mám problémy s krční páteří a po její manipulaci jsem už vůbec nemohla pohnout hlavou, napsala mi recept a já šla z ordinace v ještě horším stavu než jsem přišla. A to se vychválila jak to umí. K této paní doktorce už nikdy více.
Lékař by měl mít kromě medicínských znalostí i lidský přístup a to jsem u této paní doktorky opravdu nenašla. Nyní mám jinou paní doktorku,u které jsem našla vše,co má pravá lékařka mít.


Vzhledem k datování negativních zpráv mám pocit, že se tu řeší úplně jiné věci než medicínské. Vlímová


Ověřeny pacient

Paní doktorka, kterou znám již mnoho let mi vždy pomohla, má vysoce profesionální a lidský přístup a ve svém oboru je výborná. Co se týká délky čekání v čekárně taky jsem čekala, ale byl tam zrovna nenadálý příjem, kterému se paní doktorka musela plně věnovat. Každému z nás se to může stát, že bude potřebovat náhlou pomoc lékaře a jeho plnou pozornost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti