Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Smetanova 902, Vsetín
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient

Mám velmi negativní zkušenost. Měla jsem v dětství až pubertě problémy několik let. Poté zjistila, po několika letech, nádor. Nevěděla co s tím a šoupla mě na onkologii. Po operaci v Praze, naštěstí ne u ní. Mě dala špatnou medikaci. a ve finále pro jistotu ztratila dokumentaci. Také jsem byla svědkem, když jsem pracovala v nemocnici, jejího velmi nevybíravého chování k pacientkám. velmi nedoporučuji. Ale myslím, že "paní doktorka" už neškodí a je v důchodu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
Paní doktorku Zajíčkovou mohu vřele doporučit-ochotná,příjemná a mě osobně nikdy profesně nezklamala.Díky moc za její péči o mou dceru.

K MUDr. Zajíčkové chodím od dětských let. V dospívání mi připadala paní doktorka jako studený čumák. Časem jsem si však na její vystupování zvykla. Říká se, že dobrý gynekolog se pozná až tehdy, kdy se řeší nějaký zdravotní problém. Já jsem nikdy žádný výrazný gynekologický problém neměla, takže jsem nemohla posoudit. V těhotenství se mi ale od ní dostalo vynikající péče, takže já se přikláním ke kladnému hodnocení.

dlouho jsem čekala na dítě.
Po několika IVF se mi podařilo právě léčbou dr. Zajíčkové otěhotnět a úspěšně porodit zdravou nádhernou dceru. (ve 40 letech podotýkám)

K paní doktorce chodím už dlouhou dobu. Předtím jsem poznala i jiné doktory a musím říct , ža paní doktorka je profesionál s bezvadným přístupem.Vždy mi doporučila nejlepší postupy a odborníky ( operatéry ).Snaží se pro pacienta udělat maximum.

Malé holčičky si nemají co chodit pro antikoncepci. Nám dospělým paní doktorka pomáhá výborně, nikdy bych neměnila!

Ověřeny pacient

Když jsem k ní šla poprvé pro antikoncepci, málem mi vynadala, že taková žížala jako já ještě na sex není zralá a ani nikdy příště nebyla příjemná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Výborná zkušená lékařka. Má laskavý a profesionální přístup.
Dcera i já jsme naprosto spokojeny, paní doktorka má naši důvěru. Velmi doporučuji.

Z
Ověřeny pacient

já s ní zkušenost nemám, ale moje mamka málem přišla o bráchu,měl omotanou pupeční šňůru kolem krku a měla podstoupit císařský řez.paní doktorka však rozhodla jinak.málem uřeli oba

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

MNOHOLETÉ ZKUŠENOSTI, DLOUHOLETÁ PRAXE,POCTIVÉ ŘEŠENÍ DANÉHO PROBLÉMU,OSOBNÍ PŘÍSTUP

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti