MUDr.

Milada Hyklová

Kontaktní informace

• Z

Naprosto se připojuji k lobečák a Miminko. Neuměla bych to lépe popsat. Paní doktorka vyslechne, vysoce profesionální přístup, pravidelné krevní testy k hlídání zdravotního stavu, velmi zvažuje medikaci, nasazuje ji individuálně - v případě potřebyse radí o dalším postupu s kolegy, aby zvolila ten nejlepší postup. Doporučuji.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jiří Pišvejc
    Jiří Pišvejc
    Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem
    Pan primář je veliký odborník a kapacita ve svém oboru. Vděčím mu za své zdraví. Vždy má pro mne nachystáno něco… Více

Klára Semerádová, Phd.
    Klára Semerádová, Phd.
    Sokolská 1407, Roudnice nad Labem

Irena Pišvejcová
    Irena Pišvejcová
    Sokolská 1407, Roudnice nad Labem
    Vynikající lékařka ve svém oboru!Vždy pomohla mě i ostatním,kterým jsem tuto paní doktorku doporučila. Více

Šárka Bínová
    Šárka Bínová
    Dětský psycholog, Psychiatr
    Vodárenská 3827, Mělník
    S paní MUDr. Šárkou Bínovou jsme byli spokojeni. Prostředí bylo příjemné, nenásilné. Dcerka neměla pocit strachu. Více

Robert Kačeňák
    Robert Kačeňák
    Psychoterapeut, Psychiatr
    Chrudimská 2, Praha
    Dobry den, pana doktora Kacenaka mohu doporucit pro vsechny, kt. potrebuji pomoct a nejsou si vubec jisti jestli… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Z

• L

Paní doktorku jsem poznal na jejím předešlém místě. Přišel jsem do styku s několika lékaři a tak si dovolím hodnotit. Jednoznačně nejlepší. Vstřícná, ochotná, dokáže člověka vyslechnout a hlavně odbornice.
      Pokud by bylo takových lékařů více, tak je naše zdravotnictví jinde a i svět by se jevil růžovější.
      Vřele doporučuji.

• M

Velmi dobrá a hodná doktorka,vyslechne a vždy pomůže.Velmi vstřícný přístup k pacientům,profesionální jednání.Za mě rozhodně paní doktorku Hyklovou doporučuji.