MUDr.

Milada Hyklová

Psychiatr

Kontaktní informace

• Z

Naprosto se připojuji k lobečák a Miminko. Neuměla bych to lépe popsat. Paní doktorka vyslechne, vysoce profesionální přístup, pravidelné krevní testy k hlídání zdravotního stavu, velmi zvažuje medikaci, nasazuje ji individuálně - v případě potřebyse radí o dalším postupu s kolegy, aby zvolila ten nejlepší postup. Doporučuji.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Z

• L

Paní doktorku jsem poznal na jejím předešlém místě. Přišel jsem do styku s několika lékaři a tak si dovolím hodnotit. Jednoznačně nejlepší. Vstřícná, ochotná, dokáže člověka vyslechnout a hlavně odbornice.
      Pokud by bylo takových lékařů více, tak je naše zdravotnictví jinde a i svět by se jevil růžovější.
      Vřele doporučuji.

• M

Velmi dobrá a hodná doktorka,vyslechne a vždy pomůže.Velmi vstřícný přístup k pacientům,profesionální jednání.Za mě rozhodně paní doktorku Hyklovou doporučuji.