Naprosto se připojuji k lobečák a Miminko. Neuměla bych to lépe popsat. Paní doktorka vyslechne, vysoce profesionální přístup, pravidelné krevní testy k hlídání zdravotního stavu, velmi zvažuje medikaci, nasazuje ji individuálně - v případě potřebyse radí o dalším postupu s kolegy, aby zvolila ten nejlepší postup. Doporučuji.

Na Rybníčku 742, Roudnice nad Labem
Psychiatrie Roudnice, spol s r.o. (mapa)

Na Rybníčku 741, Roudnice nad Labem
Psychiatrie Roudnice, s.r.o. (mapa)

Paní doktorku jsem poznal na jejím předešlém místě. Přišel jsem do styku s několika lékaři a tak si dovolím hodnotit. Jednoznačně nejlepší. Vstřícná, ochotná, dokáže člověka vyslechnout a hlavně odbornice.
Pokud by bylo takových lékařů více, tak je naše zdravotnictví jinde a i svět by se jevil růžovější.
Vřele doporučuji.

Velmi dobrá a hodná doktorka,vyslechne a vždy pomůže.Velmi vstřícný přístup k pacientům,profesionální jednání.Za mě rozhodně paní doktorku Hyklovou doporučuji.

Vřele doporučuji.