Adresa

Karla Čapka 589, Písek
Nemocnice Písek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

Ověřeny pacient

Pan primář je naprosro úžasný lékař. Vděčim mu za záchranu života a děkuji za dcerku. Je to skvělý člověk a i ve svém vytížení je pořád nablízku a příjemný. Děkuji pane primaři


Ověřeny pacient

Pan primář Turek je nejen velmi dobrý gynekolog a porodník ale i bezva člověk :-) Díky němu máme zdravého klučíka. Je to prostě doktor s velkým D !


D
Ověřeny pacient

Také bych se chtěla připojit k těm spokojeným pacientkám pana prim, díky němu a dr. Tyllovi máme pomocí císařského řezu na světě krásnou holčičku Denisku. Byli skvělí, citliví,odborníci na pravém místě. Mockrát děkujeme !


L
Ověřeny pacient

Pan doktor je výborný gynekolog a je s ním sranda . Děkuju


Nejlepší gynekolog a porodník, kterého jsem potkala. Nejenže je zkušený odborník, ale jeho přístup k pacientkám je neuvěřitelný. Kéž by bylo více takových lékařů!


Pan primář Mudr.Turek je kapacitou ve svém oboru.Zároveň přes svou vytíženost neztratil lidskost a empatii.Tohoto pana doktora lze prostě jen VŘELE DOPORUČIT a přát si,aby takových lékářu bylo víc.


Ověřeny pacient

Je to doktor, co se jen tak dnes nevidí. Velice vztřícný, ochotný a vysoce profesionální. Po prodělaných dvou potratech, jsem se přihlásila k němu a záhy na to otěhotněla do třetice. Svou citlivou, starostlivou a dokonalou péči bohužel nezabránil, aby si miminko příroda nevzala opět zpět. Ale díky jeho přístupu, citlivosti a profesionálné péči se mi podařilo vše překonat. Děkuji mu za ochotu o nalezení řešení problému a zcela pevně věřím, že díky němu se jednou dočkáme krásného, zdravého miminka. Můžu jen vřele doporučit!!!!

Barbara


LIDSKÝ A NAVÍC VELMI ŠIKOVNÝ!!!!DĚKUJI ZA PÉČI PŘI MÉM AKUTNÍM PORODU CÍSAŘ.ŘEZEM!!


Ověřeny pacient

V 8.měsíci těhotenství jsem musela podstoupit císařský řez. Bohužel se nepodařilo moji holčičku zachránit. Pan Dr. Turek mi byl po celou dobu hospitalizace velkou oporou. Až zpětně si uvědomuji, jak citlivý, vřelý a zároveň profesionální byl jeho přístup. Jak moc mi jeho péče pomáhala a jak se mi jeho slova vryla do paměti. V mém životě to byla obrovská tragédie a dosud se z ní vzpamatovávám. O to více obdivuji pana Dr.Turka a celý lékařský tým, který se s takovými případy čas od času setkává a i přesto dokáže v takové práci setrvat a nezhroutit se pod tlakem smutných událostí. A nejen to! Dokáže zároveň svým láskyplným přístupem člověku pomoci odrazit se ode dna, připomenout mu lásku jeho blízkých a donutí ho uvěřit, že zase bude dobře. A ono bude. Alespoň do té doby, dokud budeme obklopeni takovými báječnými doktory a sestrami, jako je pan Dr.Turek, sestřička Janů z JIPu atd..... M.Š.


Pan doktor Turek je skvělým odborníkem.Chodit do jeho ambulance je čest.S tak skvělým lidským přístupem,včetně ochotné sestřičky se člověk jen tak v dnešní době nesetká.Za sebe mohu jen poděkovat a vřele doporučit dalším pacientkám.Kolikrát je až s podivem,jak to může jeden pan doktor zvládat a přesto nešidit pacientky o potřebné informace a příslušnou péči.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti