Michal Polák, praktický lékař Meziboří

MUDr. Michal Polák

Praktický lékař

Okružní 117, Meziboří
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Momentální nevolnost

Zřejmě se za ty roky, co p. doktor "funguje" na Meziboří něco změnilo a to teda k horšímu. Při naší návštěvě byl nepříjemný, pořád jen opakoval, že když je někomu špatně, má si zavolat RZ (a zřejmě "neotravovat" svého obvoďáka). Cedulky v jeho čekárně (cituji:Rok blba, Neošetření zašpiněných, páchnoucích,.....pacientů, Zde klepejte!!! jak dlouho chcete bez omezení!!!!, atd.) mě utvrzuje o tom, že etika tomuto lékaři je na míle vzdálená. Nevhodné, až velice hlasité, neurvalé chování ke starším pacientům mi potvrdili i další, kteří si mysleli, že jim tento doktor s jejich zdravotním problémem pomůže. Nakonec zběžnou prohlídku sice provedl, ale jsem si jistá, že spoustu pacientů tímto přístupem odradil od další návštěvy jeho ordinace. A o to mu nejspíš jde ????????

Vzdy slusny, ochotny, vtipny, velmi schopny lekar, dobre a rychle poradi jak co resit. nevymysli si zadne zbytecnosti, nesmysl apod. Je to lekar srdcem, ne penezenkou! :-) takovych by melo byt vice a mnozi by se meli od neho ucit!!! :-)

Nemám s ním žádnej problém.Ve všem vyjde vstříc.V Mostě by si měli vzít příklad,Takových jen víc...

Nejlepší

Není člověk ten, aby se zavděčil všem...já osobně jsem spokojená :-)

Pudilová M.

nejlepší prostě SUPER

OCHOTNÝ,SLUŠNÝ

Doporučuji ho i ostatním pacientům. Problémy se snaží řešit, né je odkládat! Vždy poradí a snaží se vyjít v rámci svých možností a kompetencí vstříc!

Lacková

K tomuto lékaři jsem chodívala léta. Byla jsem vždy spokojená. Odstěhovala jsem se a moc na něj vzpomínám. Na jeho přístup k pacientům a ochotu. Hlavně na něj vzpomínám, když sedím v čekárně u nynější paní doktorky, která chodí pravidelně o hodinu až dvě pozdě do práce.