tř. T. G. Masaryka 602, Frýdek-Místek

U me zatim dobry, vcelku kazdy zakrok byl peclivy. Memu synovy , ktery mel 7 , trhal mu dva zoubky. Syn se bal a brecel a jecel, ale pan doktor k nemu v klidu promlouval, mel spise srach at ho muj kluk nepokouse a pokazde mu dal obrazek nebo hracku a kamaradsky se s nim rozloucil. Moje dcerka ktera nema ani dva roky, byla u nej v roce na kontrole. Potreboval ji otevrit pusu, tak jsem se mu nabidla ze ji otevru a on si ji pridrzi, mohlo to byt rychle. Ale on ne a ucpal ji nos, ma dcera se vysrasene nadechla a zacala plakat. Bylo mi ji lito.Tak mi trochu vadilo, ze mi nevyhovel. A malou jen vydesil. Verim ze v tom ma praxi, ale je mi tech deti lito. Jinak zatim vse ok a bez potizi, snad to tak zustane. :-) Musim ho totiz zase navstivit .

ahoj.dnes mi pan doktor trhal 6tku v pravo nahore a jsem velmi spokojen.zakrok bezbolestny,profesionalni(ani tu jehlu jsem necitil).tem kritikum tady vzkazuji at se vrati do stredoveku.palici,kleste a dlato.infekce,sem tam jiny zub nechtene *opraveny*.to asi ocekavate mudrlanti.
michal jirik je dobry doktor.kdyby nebyl,nenecha si sem tam poradit(nikdo nevi vse a jeho maminka ma dlouholetou praxi,proc si teda nemá nechat poradit?).jsem rad za nej.a jsem rad,ze neutika do ciziny za lepsim,ale je tu a stara se o nas
s pozdravem Tonda Kamenistak

S panem Mudr.Jiříkem jsem nebyl vůbec spokojený. Přišel jsem díky jeho neodbornosti o zub, a málem i o druhý - vedlejší. Zákrok nebyl schopný dotáhnout do konce, musel zajít za svou matkou,aby to dodělala za něj... Tak postupuje zubař s devítiletou praxi? Jsem rád, že jsem změnil zubaře, NEDOPORUČUJI !!!!

Y

Pan doktor má profesionální přístup k pacientům, je velmi zodpovědný a ochotný. Má skvělý přístup k dospělým i k dětěm. Chodíme k němu zhruba rok také se čtyřletým synem a jsme velice spokojeni.

Y

Pan doktor má profesionální přístup k pacientům, je velice ochotný a zodpovědný lékař. Moje zkušenost je taková, že má
skvělý přístup i k malými dětmi. Chodím k němu se čtyřletým synem již rok a jsme velice spokojeni. Vřele pana doktora doporučuji.

Pana Doktora nedoporučuji,není vůbec lidský.Byla jsem u něho se svým malým synem a křičel na něho ať otevře pusu.Syn vůbec nevěděl co po něm chce.Pokud nechcete aby měli vaše děti strach ze zubaře tak tady rozhodně ne.Neumí to s malými dětmi,to je aspoň můj názor

Sice jsem u pana doktora velice krátkou dobu, ale rozhodně oproti mé předešlé rádoby " zubařce ", která mi bezohledně poskytla snad tu nejhorší péči a kompletně zdevastovala chrup, jsem neuvěřitelně ráda, za pana doktora Jiříka, který doopravdy pracuje velice profesionálně a pečlivě,za vším si udělá rentgen...atd. Navíc je neuvěřitelně pozorný, vnímavý a ochotný ! Tento zubař si u mně získal 100% důvěru a rozhodně bych se nebála svěřit do jeho péče. Není nad to se těšit ke svému zubaři a být spokojená. Vřele doporučuji ;-)

Tento pan doktor je velice precizní, pečlivý, pacientovi věnuje stoprocentní péči, pozornost, je zároveň i velmi ochotný (když není člověk objednán, ale má nějaký problém, vezme ho). Jsem velmi spokojená a mohu jen a jen doporučit. Má předchozí zubařka si nechala zaplatit i za dobrý den, u pana doktora se mi ještě nestalo, že bych platila za něco, co normálně hradí pojišťovna. Opravdu je to lékař na svém místě.

Je to můj druhý zubař. Já mám velmi dobrou zkušenost, protože mě zbavil strachu, zákroky zatím vždy bezbolestné, zacházení skvělé, protože jsem mu při první návštěvě řekla že zubař pro mě je trochu noční můra. Můj PŘEDEŠLÝ doktor snad nikdy neviděl roušku a odsávačku, natož tak rentgen:D A konečně mi někdo vysvětlil, jak si čistit zuby a jestli má smysl utrácet za hygienistu a pískování zubů. Zatím jsem velmi spokojená, jsem u něj asi 2 roky.

Máte-li rádi své zuby, rozhodně si vyhlédněte jiného zubaře. S péčí pana doktora jsem byla velmi nespokojena, mé mamce poskytl špatnou péči, následky které musí nyní napravovat jiná zubařka, mimoto si účtuje platby i za věci, za které by neměl.