Rehabilitacní ústav Brandýs nad Orlicí
Lázeňská 58, Brandýs nad Orlicí

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Dr. Tomanová je člověk na svém místě. Je mi celkem jedno jak se do rehablilitačního ústavu dostala, ale mě dokázala vždy pomoci a přesně věděla (i podle mých dost chabých instrukcí) rozpoznat kde co jak léčit a rehabilitovat. Za to jí patří mé velké díky!

profesionální přístup, vysoká odbornost, příjemné vystupování, doporučuji

Rehabilitační ústav jsem poznala dvakrát, poprvé v roce 1997 a pak v roce 2005. Jsem po operaci koleního a kyčelního kloubu. Změnu, která v ústavu nastala v oddobí osmi let je viditelná hned při vstupu do zařízení. Postupy v léčení díky novému vybavení jsou velice efetivní. Přístup sester a ostatního personálu je přátelský a odpovědný. Dodržování časů procedur je velkým přínosem proti minulému období. Za to patří dík paní primářce Tomanové.

|Pomohla memu otci ,ktery mel problemi s pateži a kycli. ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

opakovaně mi hodně pomohla,děkuji