Lázeňská 58, Brandýs nad Orlicí
Rehabilitacní ústav Brandýs nad Orlicí (mapa)

Dr. Tomanová je člověk na svém místě. Je mi celkem jedno jak se do rehablilitačního ústavu dostala, ale mě dokázala vždy pomoci a přesně věděla (i podle mých dost chabých instrukcí) rozpoznat kde co jak léčit a rehabilitovat. Za to jí patří mé velké díky!

profesionální přístup, vysoká odbornost, příjemné vystupování, doporučuji

Rehabilitační ústav jsem poznala dvakrát, poprvé v roce 1997 a pak v roce 2005. Jsem po operaci koleního a kyčelního kloubu. Změnu, která v ústavu nastala v oddobí osmi let je viditelná hned při vstupu do zařízení. Postupy v léčení díky novému vybavení jsou velice efetivní. Přístup sester a ostatního personálu je přátelský a odpovědný. Dodržování časů procedur je velkým přínosem proti minulému období. Za to patří dík paní primářce Tomanové.

|Pomohla memu otci ,ktery mel problemi s pateži a kycli. ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

opakovaně mi hodně pomohla,děkuji

profesionální přístup, vysoká odbornost, příjemné vystupování, doporučuji