Adresa

Rehabilitacní ústav Brandýs nad Orlicí
Lázeňská 58, Brandýs nad Orlicí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
.
Ověřený profil

Dr. Tomanová je člověk na svém místě. Je mi celkem jedno jak se do rehablilitačního ústavu dostala, ale mě dokázala vždy pomoci a přesně věděla (i podle mých dost chabých instrukcí) rozpoznat kde co jak léčit a rehabilitovat. Za to jí patří mé velké díky!

profesionální přístup, vysoká odbornost, příjemné vystupování, doporučuji

A

Rehabilitační ústav jsem poznala dvakrát, poprvé v roce 1997 a pak v roce 2005. Jsem po operaci koleního a kyčelního kloubu. Změnu, která v ústavu nastala v oddobí osmi let je viditelná hned při vstupu do zařízení. Postupy v léčení díky novému vybavení jsou velice efetivní. Přístup sester a ostatního personálu je přátelský a odpovědný. Dodržování časů procedur je velkým přínosem proti minulému období. Za to patří dík paní primářce Tomanové.


M

|Pomohla memu otci ,ktery mel problemi s pateži a kycli. ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................


T

opakovaně mi hodně pomohla,děkuji
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti