Veterinární ordinace u Mikeše
Nenkovice 145, Nenkovice, Czech Republic, Kyjov

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Paní doktorku Rosypalovou mohu jenom doporučit! Velice příjemná, vstřícná, empatická a hlavně pečlivá. Svojí práci dělá svědomitě a jde vidět, že jí to i baví. Měla jsem velké štěstí, že jsem na ní narazila a mohla jí poznat, protože i přes to, že již denně neordinuje v Ústí nad Labem ( kromě občasných záskoků v ordinaci MVDr. Jiří Michálek, Ústí n/L), tak je ochotná mi kdykoliv poradit ohledně mých psů a toho si opravdu moc vážím. Po jejím odchodu na Moravu jsem šla se svým psem, který se zavodnil na veterinu do Děčína a tam mi pejska začali léčit na srdíčko. Hned jsem kontaktovala paní Rosypalovou a vše jsem jí podrobně popsala.....postup léčby se jí díky bodu zdál divný, jelikož ho v DC ani nezvážili a tak bylo divné, podle čeho dávkovali léky, takže mě paní doktorka odkázala na kolegyni MVDr. Markétu Zemanovou a nakonec se zjistilo, že se nejedná o srdíčko, ale o játra - takže za mě obrovské díky oběma doktorkám. Opravdu mohu jen chválit ;) takže pejskaři z Nenkovic a okolí Kyjova neváhejte a svěřte své mazlíčky paní doktorce Míše Rosypalové, protože u ní budou v té nejlepší péči :)